Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nem féltek attól hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nem féltek attól hogy egy lány pl barátnőtök valójában fiú?

Figyelt kérdés
Fiúk nem féltek attól hogy akiről teljesen azt hiszétek hogy lány az valójában fiú mert vannak olyan shemale lányok akik nem mondják meg hogy mi a szitu.pl volt 1 lány egy házi buliban nagyon szép formás kerek feneke volt hatalmas mellei piersing stb nagyon szép volt a hangja is női volt minden az egyik fiu bevitte a szobába és azt monta nagyon jó forró volt a p+ncija.de valojában az lány fiu volt.de az a fiu aki lefeküd. Vele a mai napig nem tudja hogy valoban fiuval feküdt le.jelenleg az lány aki valojában fiu most terhes ez azért lehetséges mert méh beültetést is csináltatott senki nem mondaná meg róla hogy 16 éves koráig fiu volt mert 100%-ig meg csináltatott minden olyan eljárást amit egy shemale lánynak kell. fiuk ettől nemféltek pl lehet a barátnőtök is fiu csak nem tutok rola.

2013. nov. 30. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan lehet méhet beültetni? Gondolkozz már...
2013. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy.
2013. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha már kamukérdést írsz ki, legalább olvasnál utána, mi-micsoda.
2013. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok hogy léteznek ilyen eljárások akkor nézetek már utána.nem halotatok rola shemale,lady boy, transzfesztita igen létezik olyan hogy egy fiut átoperálnak nővé és én vagyok a hülye az a hülye aki eről nem tud nem tudja mik folynak a világban mint egy 4 éves sem tud rola
2013. nov. 30. 16:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, szívem, olvastál egy ilyen hírt, sokkolt, semmi baj. Igyál egy kakaót, majd elmúlik.
2013. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan átoperálások, hogy férfiból nőt, nőből férfit csinálnak, de ott az orvostudomány nagyon nem tart még, hogy egy eredetinek férfinak született valakit, még ha méhet is ültetnek bele (amiről nem hallottam, persze, lehet, hogy létezik, de erősen kételkedem), igazán terhes legyen. oda több minden kell egy méhnél (olvass utána).
2013. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szóval féltek tőle.de vannak olyan tapasztalt férfiak akik ezt észre veszik.a p+nci minőségét de ti hogy tudnátok megálapitani hány lányal kell le feküdni hogy valaki olyan tapasztalt legyen
2013. nov. 30. 16:24
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk én lány vagyok (5. válaszoló), szóval nem is nagyon akarom tudni a punci minőségéből megállapítani, hogy fiúval vagy lánnyal van-e dolgom, de.

Abban kb 100% biztos vagyok, hogy az ilyen férfiból-nővé átalakítások során csak a párzószervet alakítják át, a szaporítószervek összeségét azért nem. Szóval nem tesznek be méhet a prosztata helyére, nem raknak bele női petesejteket, amik aztán szépen ciklikusan megérnek és eltávoznak (tehát nem oldják meg, hogy az átoperált férfiak nőként termékenyek legyenek, erre utalt a válaszom azon része, hogy az orvostudomány - amennyire én tudom- még nem tart ott, mert jelenleg ez lehetetlen, akármennyi hormont is szed az illető), így kb biztosan állítom, hogy a kérdésedben szereplő, most már terhes "férfi"-nő valójában tényleg nőnek született, csak valami ostoba pletyka állítja, hogy x ideig fiú volt. (16 évesen amúgy sem csinálnak efféle eljárásokat, a nagykorúságot be kell töltenie a személynek ahhoz, hogy ezt törvényesen elvégezhessék rajta).

2013. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, 6. számot írtak hozzám.
2013. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 xtazin ***** válasza:
Olyan h shemale lány meg shemale fiú nincs, csak olyan h shemale. És nem nemlehet teljesen átoperálni senki, nemtudom ezt honnan szedted, de arra kíváncsi lennék hány éves vagy. Egyébként azt úgy írják hogy transzvesztita. Egyre több a shemale topic, érdekes valaki nagyon unatkozhat.
2013. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!