Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az gáz ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy hetero pasi megengedi a csajának hogy az megdugja őt egy felcsatolhatós műpéniszel?

Figyelt kérdés
Ettől a pasi még heteró nem? Vagy ez már b-zis? Menyire gáz ez? Hetero pasik ti megengednétek?

2013. dec. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

én még a prosztatavizsgálatot sem engedném, nagyon gáz lenne ez a szitu

de amúgy nem lesz ettől meleg, csak kiváncsi milyen ha valaki ezt csinálja vele, én is kiváncsi vagyok rá, de eszembe nem jutna megcsinálni

2013. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak bőven akik annak tartják (pl én), de ha nem kürtölöd világgá azt ami amúgy senkit nem érdekel, és ezáltal nem is tudnának róla, akkor nem mindegy, hogy mit gondolnának?
2013. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ki szeretném próbálni
2013. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom érdekes mert az én pasim is szereti ha bedugom az ujham de ezt még nem próbáltuk szerintem nem is fogjuk mert ez sok kicsit
2013. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lehet kipróbálnám a barátnőmmel.
2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a csajom csinálja, akkor meg, az még nem buzulás.
2013. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem b-zis, viszont gáz eléggé...

Én nem hagynám, hogy a csajom dugjon engem. :D

2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!