Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hetero lány vagyok, belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hetero lány vagyok, belém szerethet egy biszexuális fiú?

Figyelt kérdés

Pár hónapja alakulgatott valami egy sráccal, mindennap beszéltünk, talizgatunk, bókolgatott, meg észrevettem h máshogy kezd rám nézni, bemutatott a barátainak is, akik hirtelen teljesen máshogy kezdtek rám nézni, meg sok olyan dolog mutatott arra, hogy szerelmes. Elmentünk együtt bulizni, a barátai direkt próbálták elintézni h kettesben legyünk, majd átöltelt, simogatta a kezem majd egy óra ilyen felkészítés után megcsókolt és másnapig olyan voltunk mint egy pár, majd utána bumm megszakadt minden és eltűnt az életemből, azt mondta h nem tudja ezt folytatni. Később kiderült, hogy azért, mert biszexuális.

Aztán most megint elkezdtünk beszélni, és nagyon jól elvagyunk megint, és nem értem.

Lehet szerelmes egy lányba is? Akrhat vele kapcsolatot? Ez hogy megy a bi-knél? Most csak azért beszél megint velem, mert le akarja tesztelni, hogy éppen melyik nem jön be neki? Vagy megbánta, hogy anno betojt?

Egyáltalán lehet kapcsolat így köztünk?



2014. jan. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A bi srác nem veti meg a puncit sem.
2014. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól még, hogy hetero lány vagy, attól még egy leszbikus nő is belédszerethet, ez Tőled független:D


de a biszexualitás lényege, hogy fiúk is és lányok is a lehetőségek között vannak.. úgyhogy persze, lehet beléd szerelmes, és a leírtak alapján esélyes, hogy így is van

kapcsolat is lehet köztetek, de lesznek nehéz pillanatai (persze mindegyiknek van, de akkor ennek eredhet ebből kifolyóan is, úgy értem:D)

2014. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PearlDiver ***** válasza:
A szerelem vak, miért ne?
2014. jan. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vonzódik a saját neméhez (is) attól még nem elöre elrendeltetett hogy kivel fog járni és hogy kivel mit csinál.


A hüség döntés kérdése. Ha veled akar maradni, akkor veled marad, ha nem akkor nem. Attól függ, hogy elég jól érzi-e magát veled és mennyire szerelmes beléd.


Van az a tévhit hogy egy biszex sosem lehet hüséges vagy szingli esetleg párkapcsolatban.


Nyílván egy biszexnek 2x nehezebb hüségesnek maradnia vagy megállapodnia.

2014. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!