Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők! Volt már olyan, hogy megtetszettetek egy lánynak? Miből vettétek észre? Hogy reagáltatok? Tudtátok, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Sztorikat kérek, meséljetek! :)

2014. jan. 13. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer. Nem vettem észre, csak mondta. Semmit nem reagáltam, mondtam, hogy kösz, de én heteró vagyok. Nem tudtam, illetve hát akkor kiderült számomra.
2014. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fahéjas Alien ***** válasza:

Velem ez többször is előfordult.

Legutóbb az illető lány fel is ajánlotta, hogy nála aludhatok meg, hogy szép nagy francia ágya van... aztán közös ismerőstől hallottam vissza egy két dolgot, hogy ilyesmiket mondott rólam, hogy valami megfogta őt bennem.

Ezenkívül is volt szórakozóhelyen. Utánam jött egy csajszi, megcsókolt meg elakarta kérni a számomat, hát eléggé meglepett az biztos. Nem adtam meg a számomat mindenesetre.

2014. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Regisztráltam egy leszbikus társkereső oldalra, mert honnan tudod hogy hetero vagy ha nem próbáltad ellenkezővel :D

Szóval találkoztunk, nagyon szép lány volt, komolyan, de az után a bizonyos csók után rájöttem hogy nem akarok ennél többet

Tetszettem neki, észrevenni nem volt nehéz, mivel folyamatosan a számat nézte, minden hülye kis viccemen nevetett

Aztán mondtam hogy én sajnos nem akarok többet barátságnál, hetero vagyok :) 18/L

2014. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy lakótársam. Folyamatosan jött utánam, mint egy kiskutya, bámult, amikor takarítottam, mosogattam stb., egy idő után már enni sem tudtam nyugodtan. Sőt, nemcsak kimenni nem tudtam úgy, hogy bele ne botlottam volna, a szobánkba is folyton bejárkált kopogás nélkül, odaállt az ágyamhoz, és bámult. Meg mindenféle hülyeségeket kérdezett, csak hogy beszélhessen velem. De a legjobb az volt, amikor egyszer éppen főztem, és odaállt elém alul egy szál semmiben, és megkérdezte, nem baj-e, ha úgy kérdez néhány dolgot, hogy alulról nincs rajta semmi.


Mit ne mondjak, elég idegesítő volt.


Ráadásul szegény elég taszító külsejű (erről mondjuk nem tehet), és igénytelen is (erről viszont igen).


Végül halálosan megsértődött, hogy nem jött be nálam, azután leszállt rólam, így, bár még mindig együtt lakunk, de már békén hagy.

2014. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen kiszúrnak maguknak lányok. Már van tapasztalatom a témában,szóval már egy nézésből vagy megjegyzésből észreveszem.

30/n

2014. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!