Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szereti az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szereti az anál szexet de én undorodom tőle mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete megismerketem egy lányal vagy inkább nővel mert már 30 éves én 20 vagyok.azt halotam h ő szereti az anális szexet viszont én még nem probáltam és nem is akarom mert nagyon undorodok tőle még gumival sem csinálnám még nem feküdtünk le de nagyon félek ha oda kerül a sor akkor ha meg kér rá h rakjam be oda phfuuuu nem tudom mit csinálnék viszont az ciki lenne h bocs undorodom tőle vagy mit csináljak olyankor?nyilván az nem hosszú távú megoldás h azt mondom most nincs hozá kedvem csak a puncihoz.

2014. jan. 13. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a barátnőd.

Semmit. Nem csinálod.

Maximum nem ő lesz a barátnőd. Így megy ez.

2014. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Nem akarod nem csinálod. Te nem szereted úgy. Úgyse hiszem hogy ebből komoly kapcsolat lenne, de ha mégis, akkor meg ezt el fogja fogadni.
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vagy szerelmes egy olyan nőbe, akiről másoktól tudod, hogy szereti seggbe! Tehát, használd ki azt a puncit amíg lehet, aztán keressen magának másik szarkavarót. Te meg majd lassan, pár év múlva fiatalabbat... Sok sikert!
2014. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küld el hozzám! Én megteszek neki mindent amit kíván!
2014. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét! :)
2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

mutass be neki:D tiszta hülye vagy öregem:D

21F

2014. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk is pont ez a gond.
2014. jan. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a lányokat se szabad olyanra rávenni/kényszeríteni amit nem szeretnek, úgy a fiúkat se....

esetleg, ha az neked nem baj, ajánld fel, hogy ha van vibrije, akkor azzal segítesz neki miközben máshol simogatod, kényezteted

2014. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
mindenkinek van valami amit nem szeret az ágyban, te az anált nem szereted kész, ezt el kell tudnia fogadni, ha meg nem tudja elfogadni akkor nem melléd való, akkor csak önmagával foglalkozik, rád meg nem figyel, ha odáig juttok nyugodtan le lehet rendezni 2 szóval hogy te nem szereted és ennyi
2014. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!