Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi (aki esetünkben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi (aki esetünkben nem egy Adonisz) megnéz egy jobb pasit hogy jó teste meg jól öltözködik meg ilyenek akkor az homokos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Inkább irigy, féltékeny, szeretne ő is úgy kinézni. Én legalábbis ha megnézek egy csinos, szép lányt, akkor inkább irigységet érzek, nem pedig azt, hogy meleg vagyok :D
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja xD
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ az elsőnek. amúgy szerintem se mert ahhoz hogy valaki homokos legyen ahhoz tovább kell gondolnia nem? és hát ha nem gondolja tovább a dolgot az ember akkor nem az...ennyi :D
2014. jan. 22. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


Nem tudom, mert nem vagyok homokos, így nem is tudom, hogy ők hogy gondolkodnak :)

2014. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ha elképzelné miként játszadozna el azon az izmos testen, na az mááár meleg helyzet lenne! A lányok is megnézik a többi nőt, ebben nincs semmi extra.
2014. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is épp ezt mondom...szóval abban hogy egy kevésbé "dekoratív" férfi megnéz egy másik pasit aki éppen kocog és látni az izmait az még nem azt jelenit hogy tetszik neki és ... nem?
2014. jan. 22. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti irigység inkább, nem homi ne félj, én is vagyok így de nagyon diszkréten mérem fel az erőviszonyokat, meg a nálam kevésbé szerencsések is nagy ritkán megnéznek engem, de ennyi, ez nem arról szól, hogy tetszik a másik hapsi :D
2014. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdés nem megválaszolható jelen esetben͵ mivel nem áll rendelkezésre elegendő információ. Ha tudnánk͵ hogy pontosan hogyan és mennyi ideig nézte az izmos testet͵ akkor 70%-os pontossággal meg lehetne állapítani a "nem dekoratív" egyed szexuális beállítottságát.
2014. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
TheChef...ez kemény volt... :D de ha adatra van szükség akkor meg mondom mert kb addig vetett rá pillantást és mérte végig szeme sarkából amíg levette a koszos pólót és felvette a másikat...ennyi.
2014. jan. 24. 21:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!