Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik régen homoszexuálisak voltak, vagy még most is azok, de úgy döntöttek hogy inkább a heteroszexuális utat választják? (tanács kellene)

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogy a férfiak iránt jobban vonzódom, mint a nők iránt. De van egy nagyon hatalmas rossz érzésem belül, hogy én szégyent hoznék az egész családra. Ugyanis hallottam történetet szüleimtől, hogy dédnagyapám mennyire örült, hogy világra jött első fiú dédunokája és lesz aki tovább viszi a nevét..


Tehát én úgy érzek, hogy megbántom ezzel a dédnagyapámat, pedig én őt nagyon szerettem.


Szóval lényegében az lenne a kérdésem, hogy el lehet-e ezt dönteni, hogy én akkor most heteroszexuális leszek?


Előre is köszönöm a segítséget! 20/F



2014. jan. 28. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ha úgy érzed, akkor ez nem döntés kérdése! nem tudsz mit tenni.

de úgy hallottam sokszor egy meleg pasi jobb mint egy hetero.:D

2014. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet játszadozni hogy hetero leszel, de egy idő után úgyis előjön az igazi éned. Csakis idő kérdése. Nem érdemes magad olyanba kényszeríteni ami nem te vagy! Senki kedvéért ne változz!!! Most ez olyan mintha nekem meleget kéne játszanom más kedvéért. Úgyse menne 1 másodpercig sem. 24/F
2014. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%
Tehát egy halott ember miatt tönkretennéd az életed? Nem túl jó döntés...
2014. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
heteroszexuális nem leszel, legfeljebb úgy csinálsz, mintha. együtt élsz majd egy nővel, gyerekeid lesznek, de az eszed mindig fiúkon fog járni, titokban férfiprostikhoz fogsz járni, mert a vágyakat nem lehet elnyomni...
2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor próbáltam, de nem megy...
2014. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt a névtovábbvívős dolgot, mert még ha esetleg valami nagyon régi, ismert, különleges vezetéknévről lenne szó, aminek van történelmi vonatkozás, megérteném, hogy fontos, de mondjuk egy 20. Kovács János esetében nem értem... na meg ezzel ott van a burkolt teljesítési kényszer, hogy szülessen fiú a családba, különben világtragédiaként éljük meg...


Nézd, a szexuális hovatartozás nem döntés kérdése, hogy te most eldöntöd. Ha tudnád hogy hetero vagy, akkor is tudnál úgy dönteni, hogy na akkor innentől kezdve meleg leszek? Hát ez oda vissza így működik. Persze belekényszerítheted magad egy (később majd gyűlölt) szerepbe, eljátszhatod a család tisztes jó fiúját, aki megteszi a kötelességét, de mi lesz veled? Te nem számítasz?

Egyébként se hiszem, hogy a dédnagypapád azt szeretné, hogy az ő kedvéért, vagy az ő iránti tiszteletből boldogtalan legyél. Ennél szerintem azért ő is jobban szeretett téged. És amúgy se biztos, hogy heteróként tudnád teljesíteni az elvárást, vagy addig akarnál gyereket vállalni, amíg fiú nem lesz? :)


A családod, ha igazán szeretnek téged (és miért ne lenne így), el fognak fogadni melegként is, hiszen továbbra is a fiúk maradsz. Hidd el, ennél vannak sokkal nagyobb "tragédiák" az életben, szerintem sok szülő a súlyos betegségben haldokló gyerekét inkább látná egészséges melegként, mint sem hogy meghaljon.

2014. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és hogy ilyen megértőek voltatok, nagyon sokat segített.
2014. jan. 29. 21:54
 8/8 naszredin válasza:
70%
Ne kábítsd magad!!! Kutyából nem lesz szalonna-!!!! Olyant már láttam s halottam ,hogy heteróból meleg lett-Tudod,hány heterót szoptam már le??? hajaj ha tudnád!!!!de olyant soha,hogy melegből heteró! Tudod aki egyszer megkóstólja a szőllöt!!!-az biztos nem vágyik másra!!!-én már csak tudom!!!
2014. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!