Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moonlightsentinel kérdése:

Miért csinálta ezt a legjobb barátom, aki elvileg heteró? O. O (Részben meleg kérdés! Részben heteró kérdés! )

Figyelt kérdés

Akit zavar a homoszexualitás, az pls nyomja meg a vissza gombot! Mindkettőnknek jobb lesz.

Akit a heteroszexualitás zavar, az is! xD


Mindkettőnk 19/F, 5 éve ismerem, én meleg vagyok, ő heteró (tudja rólam, de nem különösebben érdekli). Régebben tetszett, de szerencsére elég gyorsan sikerült lerendeznem ezt a dolgot, és pár éve már tényleg csak barátként nézek rá, viszont elég közel állunk egymáshoz.

Tegnap bulizni voltunk, és itt aludt nálunk (itt szokott néha, mert ők nem benn laknak a belvárosban) és sikerült kicsit berúgni! És amíg jöttünk hazafelé végig ölelgetett, hogy ő hogy szeret (nem ez a gáz, ilyet részegen csinált már korábban is xD) meg azt mondogatta, hogy milyen jó a melegeknek, mert a csajok milyen bonyolultak stb stb. Na mindegy nem is ez a legfurább, hanem hogy lefeküdtünk aludni és átkarolt, amikor meg hozzábújtam, éreztem, hogy felállt neki o.O És ez azért fura!

Ma amikor kérdeztem azt mondta nem emlékszik rá (mondjuk tényleg elég gyorsan bealudt), meg hogy biztos csak a piától volt meg az ingertől... hát... nem tudom. Szerintetek van benne valami vagy csak én szeretném belelátni? xD Lehet ilyen a piától?? Nekem fura.



2014. febr. 9. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biszex hajlam lehet Benn! ;Đ
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze, simán lehet, de szerintem hagyd rá. Engem is vonzzanak a nők (nőként), de csak kis mértékben. Pár éve még simán azt mondtam, hogy nem érdekelnek, nem is gondoltam rá.
2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Biszexuális. Van ilyen... Ráadásul az alkohol hatása alatt meglódulnak az ösztönök.
2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
3-as te egy retardált vagy!
2014. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Amit józanul nem szeretne, azt nem kell túlgondolni.

Ráerőltetni meg végképp nem.

Valószínűleg van némi hajlama erre, de ez még nem jelenti,hogy ő valaha bármit szeretne tenni pasikkal.

2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is kell lennie benne vminek... csak ha meg így van, akkor miért nem mondta el eddig nekem az elmúlt 5 évben?
2014. febr. 9. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meleg/biszex, de talán nem.


Én pl. ha lefekszem akár egyedül akár egy csajjal, mindig feláll. Heteroszexuális vagyok.

2014. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

# 7:

Mert nem szeretne fiúval kapcsolatot és tudja, hogy te egyből rácuppannál. Őszintén szólva, ha én biszex lennék én sem igazán szeretnék fiúval kapcsolatot, mert hihetetlenül nehéz a mai világban "melegnek" lenni, akármilyen jó is...

2014. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

De ez sem biztos...Nem kell ráerőltetni, ha ő nem így érzi akkor nem így van és ennyi

19 évesen még van akinek egy fára is felállna, ha hozzá bújik.

2014. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

# 8:

Az meg a másik, hogy a sok piától az embernek megtelik vizelettel a húgyhólyagja, ami nyomja a prosztatát és ettől feláll a pénisz. A férfiaknak ezért szokott reggelente merevedése lenni.

2014. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!