Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero fiú miért akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero fiú miért akar ismerkedni egy meleg sráccal?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy sráccal. Tök jóban lettünk, már az elején elmondtam neki, hogy meleg vagyok. Ő azt mondja, hogy teljes mértékben megért és egyáltalán nem zavarja ez a helyzet. Furcsa volt, hogy nem elutasító velem szemben. Fiatalok vagyunk.

Szerintetek vonzódhat ő is fiúkhoz titokban, csak nem meri megmondani, vagy miért ilyen természetes neki, hogy egy meleg sráccal barátkozik?



2014. febr. 18. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egy olyan érzelem, hogy barátság. Barátkozni pedig nem csak azzal szoktunk, akit később meg is d*ghatunk.

Persze lehet, hogy titokban vannak meleg hajlamai, vagy esetleg reménykedik olyasmiben, hogy kipróbálhat veled egyet s mást. De ez csak feltételezés. Én valószínűbbnek tartom, hogy egyszerűen jófejnek tart, és barátkozni akar veled.

2014. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert nem homofób?
2014. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a heterók is sok mindent kipróbálnának ,ha mernének.

nagyon sok ilyen hírdetés olvasható az indexen .

A hirdetések 40 alattiak de a zöme 25 év alatti .

Az oknak a kiváncsiságot írják .Ennyi heteró meleg azért mégsem lehet .

2014. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van meleg haverom és semmi bajom vele. Tök jókat röhögünk. Nem hiszem h akar vmit. Ha az én meleg havaerom akarna valamit jól esne hisz mégis csak egy bók, de nemet mondanék. Bár arra tuti rákérdezek egyszer h tényleg jobban szopnak-e a csajoknál, mert az mozgatja az agyam h ha igen mitől...
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a két véglet van, hogy vagy megverne vagy ... Van egyszerű barátság is és normális hozzáállás egy embercsoporthoz, akik semmit sem ártottak neki.
2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátaim amikor megtudták teljesen elfogadták, sőt a mai napig érdeklődnek az ezzel kapcsolatos dolgokról, de kétlem, hogy ezért mert kiszeretnék élni a rejtett homoszexuális gondolataikat, szimplán gondolom csak azért mert a BARÁTAIM és a barátok meghallgatják egymást. Szerintem te is és én is szerencsésnek mondhatja magát, hogy ilyen barátaink vannak.
2014. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az is lehet,hogy toleráns,mert nem te vagy az egyetlen meleg az életében.
2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TAnna válasza:
100%

jó kis olvasmány: az a címe Felvállalva. Valami Tekla Maerinaiantól ha jól emlékszem. Abban volt egy hasonló helyzet. Ajánlom, olvasd el. már csak szórakozásnak is.

Amúgy, nem mindenki homofób - épp ahogyan az előzők írták. Másrészt pedig, szerintem ez a téma téged túlságosan is foglalkoztat. Ha meleg vagy, akkor az vagy és kész. De ez a tény, nem változtat azon, hogy a ember vagy, lesznek és vannak kollegáid. Lesz munka helyed, ahol nem leszel egyedül. A szociális kapcsolatakat nem szabad hanyagolni. Ha őt nem zavarja, akkor téged se zavarjon. Legyél vele normális. Attól hogy heteró lehet jó haver, anélkül, hogy bármilyen hátsó-szándéka lenne. - Van ilyen. Csak élvezd az életet! És ne csinálj hülyeséget. Adj hálát, hogy lehet barátod, akivel - lehet - a későbbiekben mindent megbeszélhetsz. - Aztán, majd eldőlnek a dolgok. :D

2014. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!