Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, hogy viszonyuln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, hogy viszonyulnak a meleg fiúkhoz? Elutasítóak vagy inkább elfogadóak? Miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Heterók, tehát sehogy nem viszonyulnak hozzájuk.
2014. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a melegekkel, amíg engem békén hagynak.
2014. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátomról derült ki 7 év után, hogy meleg. Egy csomó ideig kerültem aztán és szóba sem álltam vele.

Aztán felhívott és mondta, hogy attól még, hogy meleg nem lett más ember és barátok vagyunk azóta is. Semmi bajom nem volt még a barátaival sem (úgy barát ahogy egy lánynak van fiúbarátja szóval értitek). Egyébként vicces mert amíg nem jött rá a szexuális beálitottságára addig a baráti körünkből neki voltak a legjobb barátnői.

2014. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 heftyke válasza:
0%
mint a többi beteghez
2014. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok meleg ismim van, mert a művészek között gyakori és sok művészt ismerek. Semmi bajom velük. Kivéve ha csajként viselkednek, de azokat úgy vetttem észre, hogy ők se szeretik. Legalábbis ezt mesélték. Ami érdekes h állítólag a pasik jobban szopnak... Gondoltam rá h egyszer kipróbálom de nem állna fel szerintem, na meg egyiket se kérném meg rá hisz tuti menne a pletyka:D
2014. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajom velük, miért lenne? Az, hogy ki kivel d*g, (természetesen ameddig törvényes kereteken belül teszi), nem izgat.

Ha mondjuk barátságról van szó, ott meg főleg nem izgat, hogy kivel jár az illető.

2014. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
Simon Belmont, hogy érted azt, hogy törvényes kereteken belül????
2014. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!