Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kérdés! Dom férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kérdés! Dom férfiak számára férfit is élvezet alázni?

Figyelt kérdés
Hogyan?

2014. febr. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mind számára.
2014. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja. Keveseknek az. Én ilyen vok. Heteró vok, de fiút alázni mindig élvezet számomra! Azonban csak fiatal és vékony fiúkat szeretek, akik korombeliek vagy fiatalabbak. Az se baj ha erősek vagy izmosak, úgy még jobb. Azonban ez a téma itthon elég gyengén megy. Mármint nem találni olyat aki erre kapható. Vagy ha találni nem olyan mint amit a filmekben látni, meg amit elképzel az ember átlagnak. Lehet én se vok az arcra, de annak érzem magam.
2014. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi számít alázásnak nálad? Én szeretnék letérdelni egy fiú előtt, de ezt nem érzem megalázónak
2014. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,az,de még mennyire...


De csak fiatal,a testalakja nem is zámit,csak fiatal,tehét olyan 25 alatti legyen.Mert ebben a szituácioban van az uralkodó és az legázott fél,és igy egészitik ki egymást.


A hogyanját privátba leirom,elég az hozzá,hogy minden prverzio jo,ha fokozatos,és mindkét fél beleéli magát..Domináns férfiként sokkal jobb élvezet egy fiuval,mint egy növel csinálni,mert azért a nönél mindig van egy ksi számitás,hogy ez egy kegy az ö részéröl,de fiunl a vegytiszta átadás és öröm érzése,látni hogy szeret alázkodni...

2014. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!