Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megváltozhat az ízlésem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat az ízlésem?

Figyelt kérdés
ízig vérig hetero vagyok lányokat szeretem most is,de egyáltalán nem vonzanak a férfi testek! és félek h ez nem számít esetleg változhat az ízlésem! van okom a félelemre?

2014. márc. 15. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha benned van a hajlam lehetsz még meleg, de ha nincs akkor 0%.
2014. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Félsz? Emiatt? Apádék is remek munkát végeztek a nevelésedkor... mintha ez lenne a legundorítóbb bűn az egész kicseszett világon.
2014. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jóindulatod határtalan, első válaszoló Oo
2014. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem undorító bűn nincs bajom a melegekkel de a jelenlegi nézeteim szerint inkább nem akarok az lenni :D
2014. márc. 15. 14:14
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
ízlés igen, de szépen is néznénk ki, ha ez ízlés dolga lenne :))
2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"nem undorító bűn nincs bajom a melegekkel de..." Lófaszt nincs. Ha nem lenne, nem írtad volna ki a kérdést.


A hatos listája pedig igen kezdetleges. Gondolkozz el ezen még egy kicsit, hátha logikusabb elképzelések is körvonalazódnak majd a buksidban.

2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"mintha ez lenne a legundorítóbb bűn az egész kicseszett világon."


mondj egy rosszabbat? de úgy hogy a kisfiad most mutatta be a lacikát aki mindig jól meganalizálja a pici fiad ?

2014. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

#7 Nyugodt szívvel fogok kezet Lacikával, mert leszarom, hogy meleg, amíg jó a fiamhoz. Veled ellentétben nekem már van annyi eszem, hogy nem szexuális beállítottság alapján rühellek valakit, hanem, hogy emberileg milyen.


Egy rosszabbat? Csak egyet? Vallás.

2014. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked pszichiáter kéne, ez szerintem pánikbetegség:D
2014. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 My Conserve ***** válasza:

Jó kérdés :D


Sokan mondják azt, hogy ők húsz-harminc éves fejjel jöttek rá arra, hogy igazából vonzzák őket a férfiak. Én ugyan nem értem, ez hogy lehetséges, de ha hiszünk nekik, akkor lehetséges.


Szóval elvileg nincs kizárva, hogy megváltozik az ízlésed, ha még nem vagy nagyon öreg. De persze nem valószínű.

2014. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!