Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik-e olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan pasi, aki nem meleg, nem is szeretne fiúval semmilyen szexuális dologba bonyolódni, de ennek ellenére szívesen kerülne közelebb egy fiúhoz, például tánc keretein belül?

Figyelt kérdés

Olyan pasira vagyok kíváncsi, aki nem meleg, talán nem is bi, legalábbis nem vallja és nem is érzi magát annak.


Nem csak a szex az, amit ritkán csinálnak egymással a fiúk, vagy furcsán néznek rájuk, ha csinálják, de ettől még lehet, hogy van, aki szereti vagy vágyik rá.

A tánc, főleg a társastánc biztosan ide tartozik. De tartozhat ide még más is.



2014. márc. 28. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért két pasi egymással táncol, az a férfiak 99%-a számára bizony elég meleges.
2014. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem akarsz elmenni politikusnak? :DDD Akikről te beszélsz az oka melegek.
2014. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a tangót eredetileg férfiak táncolták
2014. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy nekem mindenféle vágyam van más férfiakkal, az annyira nem meglepő, mert én meleg vagyok. De az sok embert meglephet, hogy a mi életük sem csak a szexről szól. Nekünk melegeknek is vannak ennél nemesebb, kifinomultabb vágyaink. Ide tartozik a tánc is vagy egyszerűen csak közelebb ülni valakihez a kisvasúton. De lehet ez teljesen férfias dolog is, mondjuk bírkózás keretein belül kerülni testi kontaktusba a másikkal.


De sokan minden hasonlóra ráfogják, hogy meleges, ezért ciki. Ezért senki nem meri csinálni, legfeljebb a nyíltan meleg pasik.

Én azért nem azt gondoltam, hogy tangóznék egy pasival egy bálon, de mondjuk egyszer szívesen rokiznék egyet egy buliban. Mondjuk egy haverral. De eddig még nem volt rá lehetőség.


Nem gondolnám, hogy agy tánc miatt melegnek kéne lenni egy pasinak, fiúkat kéne kívánnia az ágyban.

2014. márc. 28. 12:52
 5/17 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező.......

Ahogy az előttem szóló írta, JÉZUSOM!!!


A társadalomban, vannak barátok/barátnők, akik heteroszexuaálisak, mégis számtalan közös programjuk van.


De, pl. a katonaságban 100férfi él egy fedél alatt, esznek alszanak edzenek, élik a mindennepjaikat..


Úgyhogy, a kérdésből nem derül ki mire gondoltál.

2014. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én például szeretem érezni a barátaim közelségét, mindegy hogy fiú-e vagy lány. Hogy témába illő legyen olyan példákat mondok amiket fiúbarátokként csinálunk egymással.

Van olyan barátom aki folyton az ölemben ül (buszon, padon,mindegy merre vagyunk), ha megyünk valamerre a vállára húzza a kezem és átkarol, rámdől stb; egy másikkal pl filmnézésnél fogjuk egymás kezét, egymásra rakjuk a lábunkat vagy "összekulcsoljuk", teljesen egymásnak dőlve ülünk. Van aki amikor mellettem alszik belém/átkarol. De van aki csak pl köszönésnél ha megörül nekem átölel.

Edzésen is sokszor van olyan hogy pl felülésnél a lábakat össze kell kulcsolni, én ezeket nagyon élvezem, jó érezni azoknak a közelségét fizikailag is, akiket szeretsz.

2014. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, erre voltam kíváncsi. Én is vágynék erre, csak nincs olyan fiú ismerősöm, aki az ilyesmit ne venné rámászásnak.


Ugye te nem vagy meleg? Csak mert ha mégis, akkor semmi különös nincs abban, amit leírtál. Viszont ha hetrónak vallod magad, akkor ez nem mindennapi.

2014. márc. 30. 14:28
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

#7 vagyok.

Nemhiszem hogy számít, méghozzá azért, mert főképp barátaim kezdeményezik ezeket, és 100%-ra tudom, hogy egyik sem meleg közülük.

Én bi vagyok, de senki sem tudja rólam.

2014. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

"és 100%-ra tudom, hogy egyik sem meleg közülük. "


engem mindig is érdekelt, hogyan lehet valakiről 100% kiderítnei, hogy meleg vagy hetero? elárulod?

2014. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!