Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lánynak ez a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak ez a véleménye a anális szexről?

Figyelt kérdés

És még azt mondják a anál nem b+zis.

[link]



2014. ápr. 6. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

szopdlemagadkeresztbe :D:D:D:DD


mért lenne bzis? ha fiú-fiúval, na az bzis

2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szerintem is undorító.
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noydra ***** válasza:
18%

Nem, nem mindnek.

Csak az ostobáknak.

2014. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Én szoktam a csajomtól "Megdugod a seggem este?" üzeneteket kapni, u.h. nem mindegyiknek ez a véleménye...
2014. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
2014. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
felakasztanám az összeset aki análisan, vagy az unokatesójával csinálja. Nincs Csokf'sz, oké?! ezzel ellehet bohóckodni egy bizonyos határig. de ez már túl megy ezen a határon! Csoki Fa'z és akkó' még "hí-hee"... na jolvan én haZa mentem!
2014. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lánynak, de szerintem is undorító.
2014. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Gusztustalan.. Tiszta szaros lesz a farkad aztán meg jön a fertőzés..
2015. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Rohadt rohadt undorító fenék-erőszakoló férfiak!! Szaros farkú szarevő ocsmány perverz férfiak!! Beteg lelkű szemét állatok, de jó hogy örökre megszabadultam tőletek!!!!!!!
2015. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Joe.38 ***** válasza:
38%
Sok nónek a főzésről vagy a mosogatásról is ez a véleménye. Mit csodálkozol? Liberalizmus van. Ma minden fordítva működik. Nőknek joga van. Csak joga. Kötelességét soha nem említik tanítják neki sehol. Honnan is ismerné. 100 éve még választó joga se volt. Hat vissza vagtak. Ma mindenhez van joga csak joga. Mit gondolsz miért olyan kevés a házassag? Miért olyan sok a válás? Miért keresnek oly sokan párt és miért olyan sok az elkeseredett magányos? Fèrfi nem változott mióta világ a világ. Nőknek van 50 vagy 60 éve ilyen feminista vágyai.Amióta "nincsenek' elnyomva. Amióta nem érzi kötelességének kötelességét. Kötelessége a pasinak maradt meg. Felé van elvárás .
2015. máj. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!