Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igaz szerelem elég a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igaz szerelem elég a leszbikussághoz? (23/L)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe teljes szívemből, 100%-ig beleszerettem, de más lányok nem vonzanak (mert mindig arra az egyre gondolok), és vannak fiúk is, akiket helyesnek tartok, bár egy sem vonzott igazán, akkor homo/hetero vagyok-e inkább? 1. Leszbikus, mert igaz szerelmem csak lánnyal volt és pl csak a közösség nyomása miatt tartok helyesnek egy pár fiút, vagy 2. heteroszexuális, mert mivel még sosem hozott össze a megfelelő fiúval a sors, "elkeseredésemben" inkább egy lányhoz fordultam (de fiúk vonzanak alapból)?

2014. máj. 9. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy!
2014. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

talán bi

de inkább azért lehet ,mert ahogy írtad csak nem tetsző pasikkal találkoztál eddig

2014. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Belezúgni kb mindenkibe bele lehet nemi hovatartozástól függetlenül, bár ez inkább a tinikre jellemző.

Azt gondold végig, hogy milyen milyen lenne lenne megcsókolni a csajt, végigpuszilgatni a nyakát, masszírozni a mellét, a kezeddel és a száddal kényeztetni a puniját, illetve ugyanez fordítva.

Aztán gondolj végig egy hasonló helyzetet egy fiúval.

Abból, hogy melyik gondolat taszít, melyik vonz, el tudod kb dönteni, hogy hetero, bi vagy meleg vagy.

2014. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A csókot lánnyal, a testet mindkettővel és a nemi részeket egyikkel sem, bár a férfi kifejezetten taszít/undort kell a lány inkább semleges.... akkor ez inkább leszbikus vagy tengeri uborka vagyok...? -.-
2014. máj. 10. 00:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mennek a zöld kezecskék!
2014. máj. 10. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:
én ez alapján én nem mondnék semmi biztosat, de ha egyikkel sem vonz a szex akkor várj egy kicsit még, vagy próbáld ki egy lánnyal hátha a semlegesből, vonzóvá válik a dolog
2014. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hűséges leszbikus vagy. Illetve még nem teljesen leszbikus, mert keresed önmagad. Nem ismerem a nők közötti kapcsolatot, nem tudom fontos-e a leszbikusok számára, hogy egymást szexuálisan elfogadják és kielégítsék. Szerintem a szex egy szerelmi kapcsolat fontos része, ameddig a női nemi részek nem izgatnak, addig nem tartanálak 100%-ban leszbikusnak.
2014. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem igazad van! Nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm!! :)
2014. máj. 10. 01:34
 9/9 anonim ***** válasza:

A tengeri uborka hasonlít a legjobban :)


Igazából ennyiből még korai lenne megmondani, hogy melyik tábort erősíted. Élj együtt és szexelj fiúkkal és lányokkal is. Próbáld ki, és ha a tapasztalataid alapján azt mondod, hogy bocs, de ez visszataszító volt, akkor azt kizárhatod :) Ha mindkettő tetszett, de lelkileg inkább csak az egyik oldalhoz vonzódsz,akkor bi vagy,és néha ne ijedj meg, ha megváltozik,hogy melyik oldal a szimpatikusabb :)


23/N (bi)

2014. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!