Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki heteró férfi létére szereti a homoszexuális "meleg" férfiakat?

Figyelt kérdés

Minden haverom, szidja őket, hogy mocskos b...ik! Meg a melegfelvonulást is le akarják mindig verni a huligánok!

Meg a neten is szidkozódnak hogy betegek, meg fúj, nem normális...


De tudjátok mit?

Szerintem nem is rossz ez!

És miért nem rossz ez szerintem? Hát mert: Több lány marad nekem... mwhahahahaha! :D



2014. jún. 5. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
21%

Már azt hittem, hogy komoly a kérdésed... Nekem tényleg nincs semmi bajom a melegekkel. Vannak ott is normális emberek, akikkel el lehet beszélgetni.


Bár a felvonulókat én is slaggal kergetném el onnan...

2014. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
A legnagyobb baj az, hogy vannak az úgynevezett hétköznapi melegek, akik ugyanolyanok, mint bárki más, nem verik nagy dobra a nemi irányultságukat, sőt, ők is idegenkednek meg viszolyognak ettől a nyomorult felvonulástól. És a közvélemény mégis rögtön a felvonuláson parádézó majmokra asszociál rögtön, mihelyt kimondja vagy meghallja azt a szót, hogy melegek. Szerintem a felvonuláson leginkább nem is melegek mutogatják magukat, hanem a mindenféle transzszexuális meg feltűnési viszketegségben szenvedő példányok. Én egy meleg srác vagyok, mégse tudja rólam senki, hogy a fiúk vonzanak testileg, mert nem látszik rajtam. Én határozottan elhatárolódok a sok seggrázó meg vinnyogó magamutogatótól, én ugyanolyan vagyok, mint bármelyik hétköznapi férfi, csak éppen nem a nők érdekelnek. Erről sajnos nem tehetek. Akar a halál meleg lenni, de sajnos ez csettintésre nem változik meg... :( Én úgy gondolom, hogy ez - mármint hogy a férfiak érdekelnek - egyedül rám tartozik, és senki másra, pláne nem egy egész országra.
2014. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!