Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon lehet ebben a srácban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ebben a srácban meleg, bi hajlam?

Figyelt kérdés

Amikor meglát egy srác a munkahelyen mindig hosszasan néz, teljesen komoly arccal, majd mikor elnézek és vissza, szinte ragyognak a szemei és teljesen elvörösödik, ez mit jelent, nem csak szimplán jó pasinak tart, hanem talán érez is vmit irántam?

Mert egy full heteró srác is rá tud nézni egy másik srácra semmi hátsó szándék nélkül,h megállapítja ő jó pasi, de semmi több, vagy aki nagy ,,csodálkozó" szemekkel néz,annál is már több van,mint szimpla tetszés?



2014. jún. 13. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ennyire méreget akkor valószinû h tetszel neki esetleg ha ismer is elképzelhetö h többet érez barátságnál.
2014. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak elbambul, és mivel munka, ezért el vörösödik az ember feje...
2014. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet, csak ne Jöjjön közel
2014. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es válaszoló,de többször is, minden alkalommal,mikor ugyan abba a műszakba vagyunk beosztva, ez heti két alkalom ált.ban, és mikor belép az ajtón egyből engem néz és elég hosszasan, meg munka közben is sokszor néz, és akkor mindig ragyognak a szemei, meg sokszor tiszta vörös. Viszont volt olyan,h a folyosón meg többször is elment mellettem,rám se nézett,még csak nem is köszönt. Ha akarna vmit már konkrétan lépett vna,nem? Vagy csak félén v. van kapcsolata?
2014. jún. 13. 12:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként csak párszor beszéltünk, néha kedves volt,néha meg arrogáns..... szal nem tudom mit gondoljak...
2014. jún. 13. 12:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg meleg és tetszel neki :)


Tudod, nem könnyű melegként csak úgy kezdeményezni, valószínüleg ő sem mer. Nem tudja, hogy mit szólnál hozzá...

2014. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó,de nekem is szimpi, meg rámosolygok, igaz csak néhány alkalommal, mert nem akarom,h másoknak is feltűnjön,h bennem is van hajlam, bár lehet sejtik, szal akkor meg miért nem kezdeményez?

milyen jeleket küldjek neki,h bejön??

2014. jún. 13. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet azt várja, hogy te kezdeményezz :)

Volt már h négyszemközt beszélgetettek?


Ha egyszer négyszemközt maradtok hívdmeg egy kávéra, sörre, mit tudom én és akkor lehet kiderül mi az ábra.


(Mondjuk az is benne van a pakliban, h ő nem tudja hová tenni a viselkedésedet - vagyis látja rajtad h vonzódsz hozzá, de ő hetero és nem tudja h reagáljon - nehéz ügy ez. Tanácsot adni is :)

2014. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó, hát nem én nézem őt folyton,mindig csak arra leszek figyelmes, h ő néz.... Oké,h szimpi vagyok vkiunek,de azt nem nézi az ember állandóan...
2014. jún. 13. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!