Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy fiú biszex? Hogyan reagálnátok ha megtudnátok, hogy egy barátotokról/esetleg a pasitokról hogy biszex?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnak arra lányok hogy ha egy fiú biszexnek tartja magát? Mármint nem úgy tudja meg hogy a srác fűnek-fának ezt meséli hanem egy közelebbi kapcsolatban lévől lány tudná meg hogy a srác biszex, és volt már enyhe afférja azonos neművel is. Akkor azt hogyan reagálnátok le? Elutasítóan? Nem zavarna? Azonnal megszakítaná a kapcsolatát a sráccal? Esetleg még kíváncsivá is tenne?


Csak mert ha egy lány mondja ezt magáról az mindjárt izgalmas találják a fiúk és valószínűleg ha ez egy kapcsolatban derül ki, a pasik valószínűleg fantáziálni kezdenének hogy ha a lány is benne van, ki lehetne prbálni a 2 lány- 1 pasi felállást.

De ha egy fiú mondja magáról hogy bi akkor rögtön furcsa tekintetek.


Még egy helyzet, ha mondjuk a párotok említené meg, azt hogyan reagálnátok? Esetleg fantáziálni kezdenétek egy 2 pasis felállásról?



2014. jún. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem feltétlenül zavarna a dolog hogyha szeretem/kedvelem a fiút. Fantáziálni nem kezdenék róla alapvetően nem jönnek be az effélék, de előbb foglalkoznék azzal hogy belsőleg tulajdonságok szempontjából milyen a fiú minthogy kipróbálgatott ezt azt másik fiúval is.
2014. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavart (volt már rá példa, hogy barátomról kiderült).

N/21

2014. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon zavarna ha a számba akarná tenni amit egy fiu se--éböl huzott ki.
2014. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem zavarna, én is biszex vagyok
2014. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön fantáziálgatni kezdenék egy 2 pasis felállásról :)
2014. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 egybaba ***** válasza:
Nekem több barátnőm vonzódik a bisex pasikhoz. Szóval van akinek ez nagyon is tetszik.
2014. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért van az hogy minden csaj összemossa a bisexualitást a megcsalással?
2014. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!