Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg srácok! Ti büszkék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti büszkék vagytok rá, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy ebben nincs mire büszkének lenni, de ma már úgy gondolom, hogy igenis büszkeség, hogy így is tudok létezni és sikeres lenni az életben, mondom ezt úgy, hogy nem vállalom nyíltan a másságom. Ma már ha tehetném sem szeretnék heteroszexuális lenni.


27/F



2014. jún. 23. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon sokáig igazad volt!
2014. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Emberek! Rendezzünk egy hetero felvonulást! Legyünk büszkék rá hogy vannak még emberek akik az ellenkező nemet szeretik és ugyanolyan sikeresek tudnak lenni az életben mint a melegek!
2014. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
senki sem akadílyoz abban, hogy rendezz. de amíg a heteróság nem szégyen, addig nincs mire büszke lenned, ha felvállalod, mert az nem jár bátorsággal. ellenben aki a melegségét vállalja fel, annak van mire büszkének lenni, mert ahhoz bátorság kell. nagy bátorság.
2014. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem meleg vagyok de vannak meleg barátaim.

Ők büszkék rá, és nyíltan felvállalják.

Én csodálom őket,hiszen abszolút nem érdekli őket hogy mások mit gondolnak róluk. Bárki bármit mondd nekik ők továbbra is büszkén vállalják magukat.

2014. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem, én arra vagyok büszke, hogy hetero vagyok.Semmiképp sem lennék meleg.
2014. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok rá büszke, mert nem rajtam múlik.


Ha elérek valami sikert, arra büszke vagyok... Az, hogy meleg vagyok, viszont nem az én "érdemem", hanem ezt dobta a gép. Nincs mire büszkének lenni.

2014. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz rá, de a kutyát nem érdekli. Nem azzal vagy más hogy "meleg" vagy, hanem azzal, hogy büszke vagy rá. A heterok miért nem büszkék a heteroságukra? Na látod. Ezért vagy más. Holnaptól büszke leszek rá, hogy náthás vagyok, vagy hogy rágom a körmöm.... Büszkének eredményekre kell lennünk, vívmányokra, arra amit elértünk, nem arra hogy melegek, vagy heterok vagyunk. Képzeld, melegként ugyanannyi esélyed van az életben, mint egy heteronak. Miért? Mert a kutyát nem érdekli, hogy meleg vagy, és büszke vagy rá. (Kivételt képez, ha egy skinhead vállalatnál dolgozol. Ott érdekelni fogja őket.)
2014. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám büszkeségnek de jól érzem magam a saját helyzetemben, mivel mindig is utáltam a társadalmunk "klónjait", akik egy példát követve élik az életüket (pl.:divat;csak a nagyon dúrva mániákusokat). Ezért az, hogy meleg vagyok már kiemel a társadalom szürkeségéből, és egy más izgalmassabb életet biztosít.

Klónoknak számítom a b...zókat is, mivel nem arra gondolnak, hogy milyen az az ember hanem egy látott magatartást követve utálkoznak.

2014. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem arra vagyok büszke, hogy meleg vagyok, hanem arra, hogy ezt felvállaltam. Az emberek elfogadták, és nincs vele problémájuk. Ez büszkeséggel tölt el, mert nagyon sok olyan ember volt, akiről tudtam, hogy nem túl toleránsak. Elfogadták, nem köpnek le, nem aláznak meg, nem szólnak be. Beszélnek rólam, ezt tudom, de nem rosszindulatból, hanem mert kíváncsiak, csak nem mernek kérdezni :)

Szerintem a melegségre nem lehet büszkének lenni, de arra igen, ahogyan azt felvállalja az ember, és elfogadtatja másokkal a saját személyiségén keresztül :)

2014. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok, mert így születtem. Erre nem vagyok büszke, de nem is tartom szégyennek vagy betegségnek. Nekem ez a normális. Olyan dolgokra, tulajdonságokra vagyok büszke, amikbe a saját munkám, erőfeszítésem, személyiségem jelen van például, hogy jól beszélek két idegennyelven vagy empatikus vagyok és nem mindig csak magammal foglalkozok. Valaki felvállalja a másságát. Mit jelent ez? Jelentheti többek között azt is, hogy elfogadja saját magát; vagy a szüleit, szűkebb baráti körét "beavatja"; vagy az utcán megfogja a párja kezét, kockáztatva a különböző támadásokat. Szerintem nem kell senkit sem lenézni, sem azt aki visszafogottabb, sem azt aki nyíltan és bátrabban vállalja másságát. Ez nem büszkeség kérdése, sokkal inkább függ a személyiségtől. Olyan mint az öltözködés van, aki harsányabb, van aki szolid:)
2014. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!