Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek nem lesz jó vége. Jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek nem lesz jó vége. Jol erzem?

Figyelt kérdés
21éves meleg srac vagyok. Ès mar 2éve szerelmes vagyok a hetero baratomba. Naponta beszelgetunk reggeltől estig irunk egymasnak. Voltak vannak nagyobb viták köztünk. Leginkabb azert mert en feltekeny vagyok a csajokra akik őt eszreveszik. Emiatt sok csajnak kivantam mar rosszat es tiltottam el töle. Ezek ellenere foglalkozik velem, de ő is eltiltott a barataimtól, egymast nem engedjuk sehova. Megmondjuk a masiknak mit csinaljon. Sőt még izgatni is szoktam es ő önkielégit. En szerelmes vagyok. De ő mit érezhet? Hetero hiszen csaladja van, gyerekei de mégis igy elvagyunk. De en szeretem és ő is engem szerintem. Csak iszonyuan faj hogy nem lehet az enyem . Röviden ennyi... persze ha vannak kerdesek valaszolok.

2014. jún. 24. 21:45
 1/6 icu75 ***** válasza:
Ahogy itt leírtad számítasz neki, olyanok vagytok mint akik együtt járnak,csak az a bibi hogy ő nem vállalja fel saját szexualitását valószínűleg biszex. Ki tudja mi lesz a vége? Senki. Előbb utóbb az értelmesebbek emberek rájönnek hogy csak saját maguknak kell megfelelniük a boldogsághoz,nem pedig mindenki másnak.
2014. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű, hogy vonzódik hozzád, hisz te is írtad. De családja is van ezt is tartsd tiszteletedben. Ez egy elég csiki-csuki helyzet. Tanácsot nem tudok adni, de te helyedben, szeresd amig tudod, aztán ha menni akkor engedd el. Családjától NE szakísd el, még akkor is ha ez szíved minden vágya.
2014. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bölény25 ***** válasza:
Próbáltál vele erről beszélni?Mit mondott?Amugy biztos érez valamit irántad...valószinű biszex.Csak igy sokat fogsz szenvedni sajnos...
2014. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő mindig azzal védekezik hogy hát engem akar megvédeni attól hogy kicsapongó életet éljek. Én mindig mondom neki hogy én független vagyok nem csalados hagyj éljem az eletem még. Azt mondta többet erez mint barátság, de csak mert jobban számítok neki mint a többi barátja.
2014. jún. 25. 06:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Fejezzétek ezt be. Kúúúrvára de kúúúrvára meg fogod szívni, amikor lehet, hogy 5 év múlva fogja megmondani, hogy ő így már nem bír a családja szemébe nézni, és fejezzétek be. Aztán de depressziós leszel, és rájössz hogy fiatal éveidet elbaaasztál egy beteljesülhetetlen álomra.
2014. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso ! jartal mar hasonlo cipőben ? Mert nagyon ugy tünik a valaszodbol itelve. :-) Amugy igazad van. Most meg mondtam neki nem fogom azt csinalni mar amit mondd ! Elfogadta mert attol fel elveszit. azt mondta az szamit neki hogy csak maradjak meg neki baratnak.
2014. jún. 27. 11:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!