Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részegen miért lesznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen miért lesznek a hetwro lányok leszbikuosk?

Figyelt kérdés

Több buliban és fesztiválon tapaaztaltam, hogy részegen a barátnők nagyon simulnak egymáshoz, ölelgetik egymást, puszilgatják... elég leszbi gyanúsak...


részegen miért viswlkednek így?

20f



2014. júl. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Divat
2014. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok nőben ott rejlik a leszbi-hajlam, de ez csak részegen jön ki belőlük.
2014. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak beszéltek róla és nem meritek felkérni őket vagy smárolni velük akkor biztos hogy én is ezt csinálnám. Részegen akárki jó nekünk főleg ha úgy jött el a csaj hogy most dobták. Azokat még könnyebb felszedni.
2014. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egyszer voltam részeg és akkor kivétel nélkül minden ismerősömet megöleltem

azokat is, akikkel amúgy nem is nagyon beszélünk csak osztálytársak

ilyen állapotban, mint az akkor kiderült, mindenkit szeretek :D

nyilván a közelebbi barátaimmal voltam inkább, akik lányok, de ettől még nincs leszbi hajlamom, egyszerűen csak részegen az emberek többsége nyitottabb lesz

2014. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők alapvetően közvetlenebbek egymással, mint a férfiak. Két férfi, ha egymáshoz simul érezhetővé válhatna, ha ne adj Isten merevedése lenne a másiknak, ezért már evolúciós szinten a férfiak távolságtartóbbak egymással, egy pénisz távolság minimum!
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez egyfajta divat. Ha véletlenül fotó vagy videó készül róla akkor meg mindent megtennének hogy ne kerüljön nyilvánosságra.
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták, nőknél ez elfogadottabb, mivel akár hétköznapokban is sokkal közelebbi (szó szerint) kapcsolataik vannak egymással mint mondjuk két férfi barátnak.

Ha hetero, akkor az alkohol hatására nem fog megváltozni a genetikája az embernek. Tudtommal.

2014. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mert nők eredendően,kedvesebbek,közvetlenebbek egymással.Az alkohol,pedig a maradék gátlásokat is feloldja.
2014. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Spagetti lányok...csak egy kis nedvesség és meleg hatására már nem olyan egyenesek a hajlamaik


A Kinsey skálán nem épp a szélén helyezkednek el, és az alkohol hatására többet mernek megtenni mint egyébként.

2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen lányoknak két csoportjuk van.


Vannak akik feltűnési viszketegségből csinálják, ki akarnak tűnni, paradox módon így akarnak bepasizni :D


És vannak azok, akikben megvan a hajlam, de maguknak se vallják be, vagy nem olyan erős, hogy érezze a mindennapokban, de ha az ember iszik, lazulnak az erkölcsök is, és ilyenkor egyértelműen vonzódik a lányokhoz is. De ezek a lányok se leszbik, max. biszexek.


Legalábbis én így gondolom :D


20/L/L

2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!