Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterós mozgást és viselkedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterós mozgást és viselkedést lehet "tanulni"?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kicsit se látszana rajtam, mert magam is utálom a meleg kinézetű fiúkat és biszexként zavarna ha rajtam látszana.

2014. júl. 28. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
a heteroságra születni kell nem lehet tanulni
2014. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen a heterós mozgás? Milyen a homoszexuális mozgás? Csak én nem értem a kérdést?
2014. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 én értem a kérdést.

Nem tudom a választ, de tény, hogy a meleg pasik jó részén látszik, hogy meleg: olyan lágyabbak, femininebbek a mozdulataik, beszédjük.

2014. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne ezen izgatnod nagyon magadat. Ha meg tényleg nagyon melegesen viselkedsz, akkor azt tanácsolom figyelj meg több heterot, hogy s mint mozognak, viselkednek, milyenek a gesztusaik, ezt követően utánozd azokat. Másként nem lehet, sajna nincs tanfolyam.

Ja én meleg vagyok, és ha kell ezt alkalmazom, különben meg nem nagyon töröm magam úgy meg eléggé könnyen kiszúrják az identitásom.

2014. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondol a kérdező. Az a sztereotipikus meleg beszéd, mozgás, ami a filmekben is sokszor megjelenik. Én is láttam már ilyen melegeket, szóva ez nem csak kitaláció.


Elmondom mivel lehet javítani. A tesztoszteron nevű hormon növelésével a szervezetedben. Ez a férfiasság hormon.


Keress rá arra a google-ben, hogy tesztoszteron növelés természetesen, vagy ilyesmi.


Én például 2 éve edzek és azóta sokkal férfiasabb a viselkedésem, mozgásom, beszédem is, mert az edzés miatt közvetve és közvetlenül egy csomó tesztoszteron termelődik a szervezetemben.


Nem vagyok meleg, de hosszú távon ez egy jó módszer ennek a kiküszöbölésére és a férfiassá válásra. Régen én is éreztem úgy magam, hogy bu-.zis valamilyen mozdulatom, vagy ilyesmi. Ma már nincs ilyen.

2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!