Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az jelent valamit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jelent valamit, ha egy férfinek facebookon meg van adva nemnek, hogy férfi, viszont az érdeklődés nincs kitöltve?

Figyelt kérdés
Mármint egy hetero férfi miért ne írná be, hogy nők..?

2014. aug. 2. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert nem akar a facén ismerkedni?
2014. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És? Rengeteg ismerősöm megadja az érdeklődéshez az ellenkező nemet. A Facebook nem ismerkedésre való, hanem kapcsolattartásra, azokkal, akiket már ismersz. A legtöbb ember erre használja.
2014. aug. 2. 16:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem a közösségi oldalak jelentik neki az életet...
2014. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És mióta kötelező facebookon megadni a nemi identitást? Nem mindenki éli ott az életét. És sokan, akik nem ismerkedési céllal vannak fent, üresen hagyják. Nincs jelentősége. Én sem gondoltam volna, hogy valaki még ebbe is belemagyaráz valamit. :D
2014. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Nő vagyok és nekem sincs kint semmi, most mi lesz, vajon mit gondolnak rólam? OMG!!!!
2014. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincs odaírva, mert feleslegesnek tartottam mindent kitölteni és így több helyen is hiányos az adatlapom

és? aki ismer az tudja a lényeges adatokat

szóval lehet, hogy semmi jelentősége

2014. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én sem adtam meg az érdeklődési kört (lehet, hogy naivnak tűnik a dolog), de én itt nem arra gondoltam, hogy férfi vagy nő, hanem tényleges érdeklődési körre, mint túrázás, akvarisztika, bringázás stb. :D Nem rég tudtam meg, hogy ez azt jelenti, hogy kihez vonzódsz.

Azóta sem töltöttem ki, pedig csakis a férfiak jönnek be.


Vagy: a többi személyes dolgot mennyire töltötte ki az adatlapján? Ha nem sok mindent írt be, akkor nem fontos neki, ha viszont csak az hiányzik, megfordulna a fejemben, hogy a férfiak (is) érdeklik.

24N

2014. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Atyagatya! Nő vagyok és nincs kitöltve ez a rovat a Face-n. Csak az alapadatokat töltöttem ki, az ilyesmit feleslegesnek tartottam. Minek is? Nem akarok ismerkedni, a rokonaim, a barátaim, a jó ismerőseim azok, akiket felvettem.

Rajtam kívül egyébként egy csomó ismerősömnek nincs ez beírva.

2014. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősömnek nincs kitöltve, ennek ellenére heterók. Azért nem írják be, mert "ki nem szarja le"? Azért vannak fácsén, hogy az ismerőseikkel tartsák a kapcsolatot. Én sem adok meg magamról nagyon a munkán kívül más adatot (munkahelyet azért írok, hogy volt/jelenlegi kollégák, akik nem ismerősök könnyebben megtaláljanak).
2014. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én sem adtam meg az érdeklődést, mert egyszerűen feleslegesnek találtam. Nem szoktam boldog-boldogtalant bejelölni, csak olyanokat, akiket tényleg ismerek, így senki sem fog rólam mást gondolni..Meg különben sem a facebookon élem az életemet, hogy minden infót megadjak magamról. Aki kíváncsi valamire, az megismer, és megkérdezi, aki meg a profilomról akar megismerni és megítélni..háát..
2014. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!