Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is biszex lesz vki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is biszex lesz vki ha csak kipróbálná fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát ha csak 1x akarom akkor is biszex vok? Csak kíváncsi vok, mert itt is olvastam h a fiúk jobbak orálban.

2014. aug. 9. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

ha köcsög vagy nincsen kifogás,

ha utána fáj a segg ne legyen nyafogás

ezt akarod ezt szeretnéd csak nyugodtan,

de az ilyenek utána én téglával futottam

2014. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es mik ezek a kín rímek borzalmas hagyj fel vele :)


nem leszel biszex de teljesen mindegy minek nevezed magad amíg jól érzed magad sz@rd le mások mit mondanak amúgy kíváncsi heteronak szokták az ilyen hívni

2014. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félek h lebukok és még jobban attól h mi van ha bejön. Meg azt se tudom h kezdjek neki..
2014. aug. 9. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

lebukni nem fogsz :) interneten vannak ilyen oldalak ahol fiúk ismerkedhetnek egymással (és akik ott vannak melegek bisexek szóval nincs ki előtt "lebukni" :) )


ha pedig bejön akkor egészségedre semmi baj nincs vele :))

2014. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár skatulyázni magad, a lebukástól nem kell félni, kipróbálással nem veszhetsz semmit. Hát röviden ennyi.
2014. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól még nem leszel biszex. Csak kíváncsi vagy.

Ha nem tudod, hogyan kezdj hozzá, írd meg itt a városodat és a korod. Rögtön kapsz egy csomó privit amiből mazsolázhatsz.


25L

2014. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Ha szexuálisan vonzónak találsz férfiakat és nőket is, akkor biszex vagy, tök mindegy, hogy szexeltél-e bármelyikkel. Ez olyan, mintha a heterók csak onnantól számîtanának heterónak, hogy elvesztették a szüzességüket. A biszexualitás nem egy skatulya, hanem egy skála. Az egyik végén van a hetero, a másik végén a meleg, és a kettő között rengeteg minden. Lehet, hogy az ellenkező nem sokkal jobban érdekel, mint a sajátod, de a sajátod is felkelti a szexuális érdeklődésed, akkor a skála heteróhoz közelebbi részén helyezkedsz el valahol. Ez nem azt jelenti, hogy kivel szexelsz, hanem szt, hogy kihez vonzódsz.
2014. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vonz szexuálisan. Mint írtam csak érdekel tényleg jobb-e az orál tőlük. Lehet fel se fog állni.
2014. aug. 10. 08:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan mikor fogja már fel néhány ember hogy ha ilyeneken fantáziál akkor r.h.dtul nem Hetero!!!!! Vágod? Ha hagynád és el tudnád képzelni hogy pasival csinálsz valamit vagy ő veled akkor igen is vonzódsz (ha csak szexuálisan is) a pasikhoz!! Jaj ilyen nincs h mert azok jól ...nak és csak azért blabla.. csaj is tud jól. 1 hetero pasi (hiába van h pasik jobban) akkor se fog pasival össze állni ennyi!
2014. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!