Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye rendben vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye rendben vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, ez előző évben váltottam iskolát a húgommal, ikrek vagyunk, viszont külön osztályba kerültünk. Nem szereztem magamnak különösen nagyon legjobb barátot, mindenkivel elég jól el vagyok. A húgom viszont talált magának, méghozzá egy idegesítő fiút. Eleint azt hittem nyomul a tesóma, minden egyes nap nálunk csövezett. Én annyit nem vagyok otthon, a napjaim többséget a barátnőmmel töltöm. Viszont már baromira idegesített, hazamentem es ott volt. Elegem lett, megkérdeztem tesómtól, hogy járnak-e. Kinevetett. Később elmondta, hogy meleg a srác...gondolhatjátok mi volt a véleményem..

Veszekedtem is emiatt tesómmal, minek hazahozni egy ilyet.

A húgomék osztályával közös tesink van, úgy félév körül egyik tesi után én maradtam utoljára az öltözőben, mert még fürödtem is. Már öltözködtem, amikor bejött a srác, dumáltunk a fociról, aztán valahogy elkezdtünk veszekedni, nem is tudom már min. Lökdösődtünk, aztán hirtelen megcsókolt. Természetesen megütöttem érte, és úgy ahogy voltam, összeszedtem gyors a ruháimat és kirohantam. Tartotta a távolságot, nem járt át hozzánk utána. Minden rendben volt.

Egészen előző hétig, húgom bulit tartott, mert anyámèk leléptek itthonról. Az a kis takony is itt volt. Ittam. Összevesztem a barátnőmmel, nem tetszett neki a "viselkedésem". Ezért még többet ittam, filmszakadásaim vannak, viszont nagyjából emlékszem arra, ami történt. Ideges voltam, Ő pedig kedves, megértő és együttérzett velem, nem tudom pontosan hogyan történt, de megtörtént.

Most pedig undorodom magamtól, nem tudom mit tehetnék, el akarom felejteni, ha rágondolok rosszul leszek.

Alig megyek valahova azóta, nem szívesen beszélgetek senkivel sem.

Nem tudom kihez fordulhatnék. Anyámat utálom, ahogy ő engem, nevelőapámmal rosszban vagyunk, apám el van foglalva az új családjával, 3kicsi gyereke van, húgom egy pletykafészek, az öcséim kicsik még ehhez. Van még egy bátyám, ő az egyetlen, aki tud a csókról, de ha ezt megtudná, biztos vagyok benne, ő is undorodna tőlem.

Nem mondhatom el senkinek sem, mindenki azt gondolná.. De én nem vagyok, nem vagyok b**i!

Valaki nyugtasson meg és mondja "csak a hormonok, nyugi"



2014. aug. 21. 23:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
neem. nem csak a hormonok. én s*ggrészegen is agyonvernék bárkit aki megpróbálna lesmárolni. úgy gondolom, hogy ez az ami "'rendben van"
2014. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig az vagy, csak elfojtod.
2014. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én még sose voltam részeg, nem tudom, milyen... De nem kizárt, hogy olyan illuminált állapotban voltál, h azt se tudtad fiú vagy e vagy lány, akkor nyilván azt se tudtad, mit tettél... Nincs benne öntudat, ilyesmi... "Nem beszámítható állapot" - nyilván nem véletlenül hívják úgy.

Szóval ne aggódj, ettől még nem leszel se meleg, se bi, se semmi hasonló...

Viszont javasolom, hogy menj el az iskolapszichológushoz. Ő biztus tud segíteni.

Nem azért, mert beteg lennél, vagy ilyesmi... Csak egy-egy ilyen kaland után keletkezhetnek olyan sérülések (nem fizikai), melyek ha így benned maradnak, rossz hatással lesznek rád a jövőben is, stb. A pszichológusnak az a dolga, hogy segítsen ezt feldolgozni. :)

És nyugodj meg, biztosan megértő lesz, és nem ilyen ... amilyen a legtöbben itt gyakorin, hiszen ha nem volna az, nem választotta volna azt a szakmát. Biztos már volt sok hasonló vagy még rosszabb helyzetekkel is dolga. ;)

2014. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezik, miért voltál ott, nyugodtan mondhatod, hogy megviselt a veszekedés, szakítás a barátnőddel, amiatt..
2014. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az vagy. Tedd fel magadnak a nagy kérdést, rendben hogy most utálod magad, de amikor ott voltál abban a pillanatban, élvezted? Boldog voltál?

Az pedig teljesen rendben van, ha össze vagy most zavarodva, de jobb lesz, ha beszélsz erről valakivel. Nem jó magunkba fojtani ilyen hatalmas dolgot. Biztos vagyok benne, hogy a szüleiddel tudsz erről beszélni, még ha nem is olyan fényes a kapcsolatok.

Ne pánikolj, minden rendben lesz, szerintem első sorban a bátyáddal beszélj erről, úgy vettem ki, ő benne bízol a legjobban.

Sok sikert!

2014. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de tisztában vagy vele, hogy feleséggel rendelkező férfiak később elválnak, mert felszínre kerül az elfojtott homoszexualitásuk? Főleg katonák.
2014. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok meleg lenni, feleséget és gyerekeket szeretnék. Nem pedig egy rózsaszín inges melírozott hajú csávóval tengetni a napjaimat...
2014. aug. 22. 00:18
 8/26 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg menj el pszichóhoz. meséld el mi történt, aztán mondd meg h jó lenne kideríten, h vannak homo hajlamaid, vagy tényleg csak botlás volt
2014. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Hozzam csak merjen egy buz. közeledni eltöröm a kezét
2014. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet kellemes, amit érzel. De tényleg utálod magad ézért? Vagy pont azért mert nem mered beismerni, hogy ki is vagy valójában, a legtöbb fiatal melegnek ez a baja, fél önmaga lenni, pedig szerintem légy büszke arra aki vagy, és ne foglalkozz más véleményével, fogadd el magad :)
2014. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!