Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek homáros volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek homáros volt, hogy gyerekként ez volt a kedvenc mesém, és beis öltöztem a kislánynak, és én fiú vagyok!?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fl29ugyn-CQ


szal ezt néztem, imádtam, mindig kikellett kölcsönözni a könyvtárból, majd sokszor beöltöztem szoknyába és harisnyába és én voltam akkor Candy :)


F



2014. aug. 28. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én meg Xena sat játszottam :) Bár akkor még nem láttam a leszbikus részeket :) (Bőr rucim nem volt így nem is tudom mit vettem magamra :) 27/F(aszi) Amúgy Candy be bele volt zúgva az egyik szomszédunk :))))))


Amúgy tényleg nem rossz csaj. Amúgy Candy meg fiúnak öltözőt mikor az iskolában nem engedték el a bálra, és küldtek neki egy fiú jelmezt :)


Amúgy biztos volt olyan aki Meg Sailor moon-nak képzelte magát :)


Amúgy, még ha nem is travi,vagy buza az ember, akkor is az élete folyamán egyszer kétszer szerintem magár húz valami női holmit ,még ha csak marháskodásból is.

2014. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"kiskoromban hosszú hajam volt."


Kedves PomeeSmith

Hogy a fenébe függ össze a hosszú haj, és a lány ruhába való öltözés ?


Arra gondolsz hogy kislánynak hittek ? Ez velem is előfordult, de nincs köze az említett beöltözéshez szerintem.

2014. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úristen mennyit használóm az amúgy szót !
2014. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hihi :) azért jó tudni hogy mások is voltak hasonlóan :) ez is mutatja mennyire nem illenek össze a sztereotípiák a valósággal.
2014. aug. 29. 12:20
 15/17 anonim ***** válasza:

De ma már nem öltözök be :) Inkább nőkön nézem a csini szexi ruhadarabokat :) Ja amúgy nálam ez lehetett amolyan női test megismerése is. Mármint jó sokig nem foghattam cicit, így ha nem is igazit de valamit fogtam :)


Amúgy azt kel mondjam , néhány női ruhanemű sokkal kényelmesebb mint a férfi ruhadarabok :) Picit megértem a Skótokat miért szeretik a kilt-et :) Nem izzadd be az ember alul :))))

2014. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

és ezt a beöltözést alapból nyomod utcán,stb...,vagy csak saját magad szórakoztatására.

mert ha utcán is akkor bizony trany vagy.

de ha csak otthon akkor ez cross dressing.

2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De cuki lehettél, megnéztelek volna :3

Egyébként kinézetre lányos vagy?

2014. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!