Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van közöttetek olyan hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan hetero pasi, aki már próbálta egy másik férfival? Miért próbáltátok ki, milyen volt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Aki már próbálta másik csávóval az onnantól kezdve nem hetero, hanem minimum bi de még inkább BÚZA!
2014. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Soha, de gondoltam már h azért kipróbálnám, hogy megtudjam, hogy felállna-e. (Önigazolás h heteró vok) Illetve ha mégis feláll tényleg jobb-e ahogy srác csinálja. Bár lehet csak szájhős vok és sokkolna h felállt.
2014. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam - egy elvesztett fogadás miatt tűrnöm kellett, ahogy két csávó megcsinál, illetve le kellett őket szopnom...korántsem volt olyan vészes mint hittem, de azért többet nem tennék ilyet.
2014. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkori, fiatalkori kíváncsiság, leginkább a fiúknál. Azért történik meg, mert még nincs bátorsága hozzá, hogy lánnyal legyen együtt, szülői környezet és a tiltások miatt. A fiú barátokra pedig nem gyanakszik senki. Az ilyen kalandok során azt kapja az ember-gyerek, amit vár, gyors kielégülést, barátságot.

Aztán jön a nagy szerelem egy igazi lánnyal, és amikor azt kapja a fiú, amit kapi szeretne a nőtől és a természettől, eltagadja idétlen, gyerekes próbálkozásait.

A nagy szerelem nem tűri a rivális érzelmeket, elüldözi a barátot a fiúnál és elüldözi a barátnőt a lánynál.

2014. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én eddig főleg csak pasikkal voltam,jómagam is az vagyok...elmondhatom,hogy nagyon jó ;) 2 csajjal voltam eddig, de a pasikhoz képest semmik nem voltak
2014. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!