Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják hogy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy biszex vagyok csak azért mert tetszik egy srác teste?

Figyelt kérdés

Jár egy srác a konditerembe és nagyon jó teste van,tetszik.

De nem úgy tetszik hogy felizgulok rá,hanem én is olyan testalkatot szeretnék elérni néha mondom is magamban hogy "de jó lenne ha ilyen testem lenne" és a barátnőm meg a haverjaim azt állítják hogy ez biszex hajlam.


Szerintetek is az? vagy csak ők szívatnak?



2014. nov. 8. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarázd el nekik,bár ha hülyék akkor ne foglalkozz velük,és ne figyelj rájuk,az számít, hogy te mit gondolsz
2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hinném
2014. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok szerintem nem vagy az
2014. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy tetszik, hogy felizgulsz rá, csak te is olyat szeretnél, akkor nem vagy biszex, és csak azért mondják, mert rosszul fogalmazol. Ne azt mondd, hogy tetszik, hanem hogy te is olyat szeretnél.
2014. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
kiverted rá? ha igen, akkor biszegz vagy. ha nem, akkor próbáld meg, és ha élvezed akkor igen.
2014. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak olyan testre vágysz, de semmilyen szexuális érdeklődést nem vált ki belőled, akkor simán lehetsz full hetero. Ha azért megmozgatja fantáziádat egy picit, akkor nem vagy a legvégén a Kinsley-skálának.
2014. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ftf1983 ***** válasza:

Akik erre azt mondják, hogy biszex vagy azok tudatlanok, mint sajnos a társadalom többsége is....

Azért mert egy test esztétikailag tetszik még nem jelenti azt, hogy szexuálisan is vonzana. Én meleg vagyok, de vannak olyan nők, akikre azt mondom, hogy nagyon jól néznek, mert esztétikailag, látványra tetszenek, de nulla szexuális érdeklődést váltanak ki belőlem.

2014. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!