Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm van, szeretem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van, szeretem, de sokszor álmodozom férfiakkal, hogy csúnya dolgokat művelünk, bevallom kipróbálnám, de mindezek mellett nagyon szeretem a női idomokat. Ki vagy mi vagyok én? 19F

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek egy éve, van egy gyönyörű szép barátnőm, szeretem is, de sokszor másra vágynék, egy férfi közelségére. Számtalanszor élveztem már el férfiak közös ülésére..Sokan helyes pasinak tartanak.. Igazából szeretem ha egy pasi izmos szépen ki van gyúrva, tisztelem is érte, mennyit dolgozhatott vele. Ráadásul az osztályomban van is egy durván jó srác. Szívesen kipróbálnám egy ilyennel, nem tudom, hogy tetszene-e..(csak senki ne tudja meg..) de csak aktív félként, mert a popó az tabu.. Segítsetek nem tudom mi van velem.. :(

2014. nov. 21. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Add nekem a baratnodet...Amig farturoskodsz :D
2014. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.
2014. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bi vagy.beszéld meg a barátnőddel hogy azért tudja...
2014. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi vagy, hogy milyen lenne egy jóképű, izmos sráccal játszadozni? Ez még nem jelenti azt, hogy homo- vagy biszexuális lennél. Teljesen normális a kíváncsiságod. Gondolom ilyen kalandban még sosem volt részed, ezért még vonzóbb a puszta gondolat is. Ha lenne lehetőséged és sem a barátnőd, sem senki más nem tudná meg vajon hogy döntenél? :P Miért tabu a popó? :O
2014. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"közös ülés" xDD
2014. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon kiprobalnam nagyon vad vagyok
2014. nov. 22. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok vele, van barátnőm, de nagyon kipróbálnám egy fiúval, de én csak a passzív oldalt. Szóval passzolunk. Nem vagyok kigyúrt, átlagos testalkatom van, de ha gondolod írj én benne lennék.

25/f

2014. nov. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a dolog. Próbáld ki férfival a szexet. Ha élvezed, bi vagy. Ha nem, vagy fel sem áll a dolog, akkor hetero.

F/21 (bi-passzív)

2014. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Rosszalkodnék veled...
2014. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Smile0 válasza:
100%

#7

ez most egy ajanlat volt? :D xd

2014. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!