Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mire utalnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire utalnak az alábbiak?

Figyelt kérdés

Jómagam biszexuális vagyok. Volt már szexkapcsolatom fiúkkal. Mialatt egy fiúval szexeltem (mindig passzívként) nõnek éreztem magam. Ez minden egyes alkalommal így volt.. Mialatt orálisan kielégítettem a partnerem, mialatt csókolóztunk stb..

Ami talán a legfurcsább lesz mindenki számára, hogy ilyen alkalmakkor önmagamra izgulok fel. Érzem azt a nõiességet magamban, és a nõi kiszolgáltatottságot.. Én még szeretem azt is ha megaláznak szex közben, vagy rabszolgaként kezelnek.


Ez csak a fiúkkal történõ szexuális érintkezésnél van így, hétköznapi életben ebbõl a szempontból normális férfi vagyok..

Nõkkel szemben szintén a férfiasság tör elõ..

Továbba a nõkhöz vonzódom szexuálisan, ezzel szemben, ahogy fent már írtam, mialatt fiúkkal szexelek, azalatt a nõi önmagamhoz.


Ti errõl mit gondoltok?

Mire utal ez a jelenség?

Ez normális? :)



2014. nov. 23. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez mégis HOGY A JÓ ÉDES ISTENBE LENNE NORMÁLIS?
2014. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mit nevezhetünk normálisnak, de ha alapvetően jól érzed magad a bőrödben, akkor nem hiszem, hogy bármi komolyabb gond lenne veled.
2014. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kemény dió xD tuti, hogy nem csak a társadalmi elvárás miatt vagy csak bisex és nem meleg? Ha igen, akkor pff... nem tudok erre semmilyen érdemleges választ adni bocsi :) de am szerintem nincs ebben semmi gáz :)
2014. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát egyszerű diszocitiv izé...

a nőkkel szembeni antiszoc(tahó)viselkedésed,kisugárzod magadra mikor fiukkal sexelsz.azt akarod,hogy úgy bánjon veled ahogy te is bánnál a csajjal,(ha nem lennél puhapőcs).

mert gondolom nem alázod őket.

2014. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!