Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimis lányok, ti hogy álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok, ti hogy álltok a biszex fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Elítélitek őket, barátkoznátok velük, de járni nem, vagy akár járnátok is egy ilyen sráccal?

2014. dec. 23. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Emberként kezelem őket és nem azáltal ítélem meg őket, hogy kihez vonzódnak szexuálisan.
2014. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem ítélek el senkit csak az alapján, hogy melyik nemhez vonzódik

ha amúgy jófej, simán barátkoznék vele

járnék-e vele? nem tudom, ebben az esetben lehet zavarna a helyzet

2014. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem itelem, ha jofej es lehet vele nevetni akkor siman baratkoznek vele. Jarni, nemhiszem ott mar zavarna a dolog...
2014. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akit zavar a dolog, valamilyen szinten, annak csak a szája jár, hogy elfogadja a más beállítottságúakat. Ne hazudjatok, drágáim - ha nem fogadjátok el, akkor ne hitegessétek.

Különben is, ótvar nagy marhaság, hogy párkapcsolatba belerondít ez (mert szerintem ti ezt képzelitek). Ennyi erővel senkivel ne álljatok össze.

2014. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amikor gimis voltam akkor még igen 24L
2014. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érthető a félelem a csajok részéről, elvégre egy nő már csak testfelépítésénél fogva sem ugyanazt nyújtja az ágyban, mint egy pasi, szóval ez akár még növelheti is annak az esélyét, hogy a biszex srácnak idővel hiányozni kezd egy hímnemű ágyas. Hetero pasi esetében legalább az biztos, hogy amire vágyik, azt mind képes neki megadni az ember lánya.
2014. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
#6 Helyből vagy nekifutásból vagy ilyen hü-... Hagyjuk. Ez a feltételezés alaptalan butaság. Látszik, hogy senki nem tudja hová tenni a biszexualitást. De akkor kérem szépen, ne gyártsunk elméleteket.
2014. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben már odáig jutunk, hogy engem szeret, az kizárja, hogy mást szeressen, akkor miért ne szeretném viszont ezt az embert.
2014. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Járni járnék, csak annyi, hogy több rivális lenne. :D 16
2014. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem meg érthető a félelem a csajok részéről, elvégre egy nő már csak testfelépítésénél fogva sem ugyanazt nyújtja az ágyban, mint egy pasi, szóval ez akár még növelheti is annak az esélyét, hogy a biszex srácnak idővel hiányozni kezd egy hímnemű ágyas. Hetero pasi esetében legalább az biztos, hogy amire vágyik, azt mind képes neki megadni az ember lánya."


Ebben lehet valami.

2014. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!