Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában miért merül fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért merül fel sok emberben, hogy meleg a gyereke?

Figyelt kérdés

Mikor nem is az és egyből kérdezgetik, hogy meleg vagy, meg minden? Nem veszik észre, hogy ezzel tök megbántják a gyereküket?

Régebben egyszer se merült ez fel sztem senkiben, hogy meleg gyereke lehet, most meg nem is meleg és megvádolják azzal, hogy a saját neméhez vonzódik...



2015. jan. 18. 14:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
64%
Attól még ugyanolyan ember marad valaki, ha meleg ha nem.
2015. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért baj, hogy miért ettől függ a szeretetük.
2015. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

mert ma már divat is a biszexség melegség.

meg ha úgy viselkedsz, és annyit fordítasz a külsődre és arra hogy milyen ruha legyen rajtad (csak a legdrágább mindenből) iphone stb divat gyerek vagy.. akkor ne csodálkozz ha azt hiszik mivel ez nem férfias dolog és inkább a lányokhoz hasonlitanak

2015. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Tök megbántják a gyereket? Jah hogy szar ember az, aki homoszexuális? Ó, igen? Cuki.

Régebben is felmerült a szemfülesebb szülőkben, hogy a gyerekük homoszexuális lehet. Tudod, mi a baj, inkább? Hogy ha nem veszik észre, ha nem Akarják észrevenni. Ha rá akarják erőltetni a heteroszexualitás, "normálisnak" címezve. Ez öli meg a gyereket lelkileg inkább - nem az, hogy érdeklődik a szülő iránta.


Egyébként: a homoszexualitás nem bűn, nem kéne szitokszóként, degradáló kifejezésként használni.

2015. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mondjuk én meleg vagyok, de nem értem hogy akik azt hiszik, azok miért hiszik azt hogy manapság a melegség divat? ezt nem tudom honnan szedik akik azt hiszik de jó nagy hülyeség. szerinted divat melegnek lenni? miért is lenne divat, ha bujkálnunk kell, mert megszólnak, megvernek minket..nem rosszból mondom, de ha divat lenne, akkor nem ütnék meg szegény gyereket.
2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha meleg gyerekem lenne, nyilván nem tetszene és próbálnám a másik "útra" téríteni, de ha nem menne belenyugodnák.
2015. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a "melegség" a divat, hanem beszélni róla. Azelőtt nem lehetett, most igen. Azelőtt is felmerült a szülőben, hogy meleg a gyereke, de nem mert rákérdezni, mert az ciki és inkább behunyta a szemeit, ő se tudjon róla, hátha akkor a szomszédnak se tűnik fel. Most meg nyílnak a meleg szórakozóhelyek, nyíltabban ki mernek menni az utcára és bár igen, néha megnyilvánul az ellenszenv, de alapból toleránsabb velük a társadalom. Ettől "divat".


A fiatalabb fiúk jobban adnak magukra, divatosabban öltöznek és ez azelőtt inkább a melegekre volt jellemző.. azért aki cikizi, hogy egy férfi ad magára attól megkérdezném, hogy tényleg az a jó, ha elhanyagolt párunk van akin egy ezer éves pulcsi lóg? Nekem nem tetszene. Én sem vagyok az a cicababa és nem gondolom, hogy agyon kell kennie magát egy pasinak. Azt viszont igen, hogy az öltözékével is ki kell fejeznie a tiszteletet irántam, a többiek és persze önmaga iránt.


Az pedig szerintem nem megbántás, ha tisztázni akarják a dolgokat. Ha nem ez az egyetlen kérdés amit évek óta feltettek akkor nem cink és valószínűleg nem bántás. Jobb lenne egy olyan szülő aki nem törődik a gyerekével és fogalma sincs mi van körülötte?

Amúgy meg a legtöbb szülő nem tud vele mit kezdeni, ami érthető. Végig abban nevelte a gyerekét, hogy az fiú.. most meg egy számára fura helyzetben érzi magát.. előfordulhat, hogy a legjobb stílusban, időpontban, stb. kérdez.

2015. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
'Hogyan fejezi ki az öltözködés a nyugati kultúrában meghonosodott férfi- illetve női szerepet? A férfidivat összes jegye ahhoz az ideológiához igazodik, amely szerint a férfiak legfontosabb tevékenysége a munka. Az öltönyök tartós, nem piszkolódó anyagból készülnek, és sok zseb van rajtuk, amelybe a munkához szükséges rengeteg tárgy eltehető. A női óra lehet dísztárgy, de a férfiaké elsősorban pontos, víz- és ütésálló. A frizurában az a legfontosabb, hogy könnyen kialakítható és karbantartható legyen, a rövid körmök is praktikusabbak a fizikai munkához.A férfiak sokkal inkább uniformizálódnak, mint a nők. De persze a férfiaknál a külsőt kevésbé tartjuk fontosnak, mint a nőknél, ami mögött az az értékítélet bújik meg, hogy a férfiaknak egyéb pozitív tulajdonságai is vannak, a nőknek viszont nincsenek. Ahogy a férfiöltözékek szabásában, úgy színében is az nyilvánul meg, hogy ezeknek a test elfedésén kívül nincs más funkciója. Az elvárásokhoz alkalmazkodó férfi a mi kultúránkban általában sötét színeket visel, általában a szürke vagy a barna árnyalatait, amelyeken kevésbé látszik meg a szennyeződés, tehát munkához is alkalmasak (a nyaralás alatt viselt világos színű ruhadarabok pont azt hangsúlyozzák ki, hogy tulajdonosuk éppen nem dolgozik). A nő feladata viszont az, hogy dekoratív legyen, tehát ő szabadon válogathat azokból az élénk színekből, amelyek egy férfin visszatetszést váltanak ki. A közfelfogás szerint a nő elsősorban szexuális lény, ezért neki megengedett a szexualitással összekapcsolt színek (piros – lila -rózsaszín és ezek árnyalatai) viselése. Az ilyen színű öltözék a heteroszexuális férfi számára tabu, ezért is váltak ezek a homoszexuálisok színeivé. Nem véletlen, hogy a náci haláltáborokban a homoszexuális férfiak rózsaszín, a leszbikus nők fekete háromszöget viseltek: így szimbolikusan is kifejeződött, hogy ezek az emberek szexuális viselkedésükben az ellenkező nem területére "tévedtek".'
2015. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon helyesen kezdik felismerni az emberek, hogy nem mindenki hetero, és reális lehetőség, hogy lehet valaki meleg is.
2015. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem a "melegség" a divat, hanem beszélni róla."

akkor nem vagy tisztában a divat fogalmával.

2015. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!