Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterok! Nagyon érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok! Nagyon érdekelne hogy ti nektek fel tünik ha egy veletek AZONOS neműnek be jöttök? Mert hallottam már hogy a heterok előbb gondolnak inkább minden másra mint h le essen nekik hogy a másik. (aki azonos nemű velük) miért is néz úgy ahogy.

Figyelt kérdés
Be jön valaki aki eléggé biztos hogy hetero és nem tudom le veheti-e vagy nem tudja hova rakni hogy miért nézem...

2015. márc. 2. 21:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem te bu-zi vagy.
2015. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Feltűnik, és elég kellemetlen szituáció... Ha tudod, hogy hetero, akkor szerintem hagyd.
2015. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
lány vagyok és nem akarok rá menni mivel hetero csak érdekel h ugyan le veszi e vagy csak nem érti miért nézek rá úgy ahogy
2015. márc. 2. 21:18
 4/30 A kérdező kommentje:
és am miért kellemetlen? csak kérdezem. mert pl ha nekem nem is jön be a másik de tudom h én neki igen akkor az pl nekem imponáló (akármilyen nemű, korú stb)
2015. márc. 2. 21:20
 5/30 anonim ***** válasza:
11%
Egy egészséges ember undorodik a bu-ziktól. Olyan mintha leprással kellene jópofizni.
2015. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Az igekötős igéket egybe kell írni:

bejön, feltűnik, leessen, leveheti-e...

2015. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Ez emberfüggő. Nekem nemtől függetlenül nem esik le. Ez nálam az önbizalom hiány miatt van. Általában úgy érzem, h "á, biztos nem tetszem neki... nem lehet", pedig, mint később kiderült, az volt a háttérben :) van aki a legkisebb dologra is úgy reagál, h "tuti akar valamit". A homoszexualitást pedig minden alap intelligenciával rendelkező egyed szerint normális. Tudd: minden állatfajban van homoszexuális egyed, de csak az embereknél található meg a homofóbia. Melyik a természetellenes akkor?
2015. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
33%
Utolsó, az intelligenciának az égvilágon semmi köze nincs a toleranciához, mások elfogadásához...
2015. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
4%
Ez gyógyítható betegség, el kell menni egy pszihológushoz.
2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
# 9 a betegség a te agyadnál és a hasonszőrű nyomorék,kirekesztő,élítélő faxkalapoknál kezdődik...Te kis féreg..
2015. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!