Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan ciki az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ciki az, ha valakinek szőrös az intim területe?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább azt tapasztalom, ha ilyen témára kerül sor, akkor "gáz" azt írni, hogy szőrös ott lent és nem tudom miért ekkora probléma ez, hisz szépen lehet levágni/lenyírni ezt a részt is.

Biztos az orális dolgoknál nem kényelmes, de akkor meg nem kell csinálni, ha valakit már ennyire zavar, de nem?!

Ne értsetek félre, nem fogom emiatt leborotválni, csak nem értem, hogy miért ekkora probléma ez.


Heteroszexuálisok és melegek, leszbikusok válaszára is kíváncsi vagyok.


Egy nő.



2015. márc. 30. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
csak legyen pussy
2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Neked akkor most dzsungel van? Mint a 80-as években? Király!!!
2015. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Végre egy nő aki bevallja... Respect!
2015. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Sőt sok lánynak jobban áll a szőrös, mint a csupasz. Nekem amúgy mindkettő ugyanannyira tetszik.:) F
2015. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem most csupasz, egy hónap után borotváltam le. Nem szégyellem, nem érzem magam kevésbé nőiesnek magam.
2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Küldenél egy képet,ide vagy privátba?!

Nem vagyok perverz,nyugi.

20/n

2015. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én ezt nem azért tettem ki, hogy üzeneteket és felkéréseket kapjak, hanem tényleg érdekelt, így maradjunk a témánál!
2015. márc. 30. 20:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Sokat változott a világ.Kamasz koromban a térdig szőrös volt az izgató,most pedig a csupasz kívánatosabb.Főleg az orálnál valóban.De ha gusztusosan le van vágva a szőrzet,azért az is teljesen jó.
2015. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

bi lány vagyok, számomra gusztustalan és taszító mindkét nemen a szőrös

24L

2015. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sok hetero nő pedig a szőrös mellkasra indul be.Mivel a férfi az attól is férfi!A gyerekek a csupaszak.
2015. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!