Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak csókolóznak néha?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak csókolóznak néha?

Figyelt kérdés

Hetero férfiak, előfordult már valaha, vagy el tudnátok képzelni akár csak minimális esély szintjén, hogy egy extrán berúgósra sikeredett, vidám és hülyéskedéssel teli buliban összecsókolózzatok egy másik hetero férfival, pusztán poénból?


Nők is válaszolhatnak nyugodtan, hogy az ismerőseik, párjaik hogy vannak ezzel.



Annak akarok a végére járni, hogy mit higgyek az egyik férfi ismerősömről. Full heterónak vallja magát, ám egyszer, elmondása szerint puszta illuminált ökörködésből csókolózott egy másikkal, de persze "pfuj, te jó ég, soha többé".



Egy másik hetero férfi ismerősömet is kérdeztem a dologról, ő élből rávágta, hogy soha, semmilyen körülmények között nem fordulna ez elő vele, akármilyen benyakalt állapotban lenne is. Szóval aki erre képes, akármennyire csak poén-szinten, az nem tisztán hetero.



Szóval mi a véleményetek: van ilyen?



(Mielőtt bárki bármit beleértelmezne a témába: SEMMI bajom a homoszexuálisokkal. De pár napja foglalkoztat a kérdés, hogy vajon az ismerősöm nem lehet-e látens meleg, mert attól még, hogy azzal se lenne semmi baj, attól még ez fontos kérdés.)



Köszönöm előre is az ŐSZINTE válaszokat!



2015. ápr. 1. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelni sem tudnám! Ha meg kell puszilnom egy pasit,még ha rokon is,attól is kiráz a hideg. Még lecumizni is könnyebb lenne,mint csókolózni vele.
2015. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
!!!B*ZI RIADÓ!!!
2015. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

nekem még fiatalabb koromban volt egy pasim, aki megcsókolt egy másik srácot, hogy cserébe én meg smároljak előtte egy lánnyal.. :D volt egy kis alkohol is bennünk, de jó poén volt, mind heterók vagyunk :)

20L

2015. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Döbbenet, tényleg nem tudom, mit gondoljak az ismerősömről... azt vallja, full hetero, most ugyan egyedülálló, de eddig barátnői voltak. Erre egyszer csak kibukik belőle ez a sztori, meg egyébként néha-néha szóba hozta már azt, hogy milyen "kínos és borzalmas" volt, amikor a korábbi munkahelyén csupa meleg között kellett dolgoznia, akik egyfolytában nyomultak rá... (ekkor amúgy még nem volt 20 éves sem)
2015. ápr. 1. 10:09
 5/20 anonim ***** válasza:
Amikor valaki full be van nyomva és nem tudja mit csinál,akkor elhiszem hogy előfordul ilyesmi.Ismerek ilyet,de hetero,és annyira berúgott,hogy azt hitte a barátnője fekszik mellette.
2015. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó, az egész más, hogy annyira részeg volt, hogy azt hitte, a barátnője van mellette.

Én arról beszélek, amikor részeg, de TUDJA, mit készül éppen tenni. Poénból, meg fogadásból, meg ilyenek, de mégis megteszi...

2015. ápr. 1. 10:24
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
én meleg férfiként már csókolóztam lánnyal. igen, részeg voltam :D
2015. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én alkoholos állapotban nagyon maximum rengeteg pénztért...
2015. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, de engem annyira zavar, hogy az ilyen kérdések esetében csak az az opció lehetséges, hogy a pasi látens meleg. Létezik biszexualitás is. Na de ezt a nyavalyámat félretéve.


S*ggrészegen sok minden jó ötletnek tűnik, ha még pár körülöttük levő lány is sikongatva fogadja a dolgot jó, hogy megcsinálják.

2015. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

búza vagy!


25 F

2015. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!