Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiú-fiú szex a heterók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú-fiú szex a heterók között tényleg gyakori, csak titkolják?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, ki hogy van vele, de én még a birkózókat is némi ellenérzéssel nézem. Nekem a szexhez csakis nőnemű partner társul a tudatomban.
2015. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 ftf1983 ***** válasza:
95%
Nagyon sok magát kőheterónak valló pasinak volt pasis kalandja. Ha máskor nem fiatalabb korában, de sokaknak már felnőtt fejjel is vannak kalandjai. Anno a gimi első két évében egy full fiú gimibe jártam és ott a koleszosok meséltek ám meredek dolgokat. Amikor 26 tomboló hormonokkal bíró fiút összezárnak a szobákba ott történek dolgok. Persze ma már mind tagadná és "fújb*zik", de akkor nem zavarta őket, hogy egy másik fiú veri ki a farkukat vagy éppen mást csinál...
2015. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan ritka jelenség, mint azt a legtöbben gondolnák. Én ugyan meleg vagyok, de volt már rá példa, hogy egy hetero barátom közölte, hogy le akar velem feküdni. (És mielőtt ráfognátok, hogy csak viccelt, közlöm, nem, meg is tettük.)
2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Gimis években (főleg egy fiúkoleszban) többen próbálnak ki ilyen-olyan dolgokat, mint hinnéd. Kamaszok, a hormontermelés max teljesítménnyel zajlik bennük, természetes, hogy vannak, akik kipróbálják. Meg persze a fiúkoleszokban mivel egy csaj sincs, így "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon nagyobb eséllyel tapasztalják meg, milyen egy másik sráccal csinálni. Illetve ebben a korban sokakban ott van a kíváncsiság is, hogy "vajon milyen lehet?", "mi olyan jó/rossz ebben?", stb. Egyébként meg a magukat heteronak vallók kb 20%-a valójában a saját neme iránt is érdeklődik.
2015. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van barátnőm, de meleg vagyok. Titkolom, mert marhára senkinek semmi köze ehhez, saját magánügyem
2015. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ftf1983 ***** válasza:
65%
Nekem az egyik volt heteró kollégám mondta, hogy le szeretne szopni, mert kíváncsi rá, hogy milyen érzés. Találkoztunk, leszopott és utána mondta, hogy ez neki annyira nem jött be. Én tisztelem azért, hogy meg merte tenni.
2015. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 potyike ***** válasza:
Én bevallom,hogy bi vagyok,elváltam,olyan hetero barátokat keresek hosszú távra, akik időszakonként felkeresnének.
2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy általában véve nem hiszem, hogy gyakori lenne, de ahol így összezárva vannak fiúk vagy férfiak hosszabb időn át, ott már valóban jellemző, és hallani is ilyen esetekről rendszeresen. Mondjuk nekem így elsőre a börtön jutott eszembe, ahol nőket ugye nem is látnak éveken át egyáltalán, viszont van egy csomó szabadidejük, amit egymással közösen, egy cellában kénytelenek eltölteni... De a fiúkolesz is valószínűleg jó példa. Ott mondjuk nincsenek annyira elválasztva a külvilágtól, viszont fiatalok, szóval abban a korban vannak, amikor még minden egyes nap, vagy napjában akár többször is áll nekik, másrészt pedig még hajlamosabbak a kísérletezésre. Mondjuk fiúkolesz és fiúkolesz között is van különbség persze. Ismerek ilyen durvább bentlakásost például, ahol szombatonként is van tanítás, szóval csak nagyon ritkán utazhatnak haza, illetve az iskola maga is fiúiskola, úgyhogy napközben sem találkoznak lányokkal egyáltalán, nemcsak a kollégiumban. Azért itt nehezen tudom elképzelni, hogy ne történjenek dolgok a kollégium falai között tanítás után... ;)
2015. máj. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen!

A fiuknal osszezeras eseten fordul elo a csajoknal meg lepten,nyomon!!

Ennyi a ketto kozti kulombseg,igy latszik,hogy hol sulyosabb a dolog,csak divatbol jobb a fiukat csesztetni...

2015. máj. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 ftf1983 ***** válasza:
18-as! Hidd el sokkal gyakoribb, hogy heteró pasik az asszony mellett pasival mennek félre, mint az sokan gondolnák.
2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!