Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns határozott lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns határozott lányok, milyen érzés ha egy másik lány "ledominál" titeket?

Figyelt kérdés

Akár suliban, baráti körben, vagy munkahelyen?

Hogy élitek meg?

Fiúk akik az ilyen lányokat szeretik és azt látjátok hogy egy másik lány "ugráltatja, megalázza" azt aki nektek tetszik (pedig amúgy ő is domináns lenne), akkor valamilyen szinten az a lány is izgatni kezdi a fantáziátokat szexuálisan?



2015. máj. 12. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem tud senki "ledominálni" :D
2015. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1es

Miből gondolod?

2015. máj. 12. 00:19
 3/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Amikor én hasonló kísérletet láttam, abból pocskondiázás, esetleg cicaharc lett.
2015. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Tudom. Próbálkoztak már. Túl szabadszellemű vagyok én ehhez :D én nem teszem magam, és nem attól leszek domináns, hogy mindenkin túlordítok. Én csöndben vagyok, mégis mindenki rámfigyel :D

2015. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1es, szimpi vagy :D talán azért mert én is ilyen vagyok :D
2015. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erős személyiségem van, de eszem is emellé. Ez a "ledominálás" ostobaság, aki csak meg akarja mutatni nekem, hogy milyen kemény csaj, és megpróbál "ugráltatni" -jesszus hány éves vagy 13? - azzal közlöm, hogy majd ha felnőtt hajlandó leszek vele beszélni addig viszont az értelmi szintje nem üti meg a működő kommunikációhoz szükségeset.

Gondolom fiatalabb vagy, ált. ill közép suliba még vannak ilyen hülyék, de utána már nemigen max az alacsony értelmi szinttel bírók körében. Megalázni meg szerintem egészséges embernem hagyja magát, jellemtől függetlenül.

2015. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En csak az edzomtol es a szuleimtol turom el, hogy parancsoljanak. Maskulonben csak akkor csinalok valamit valakinek, ha en is akarom.


Amugy a leszbikus hogy jon a cimszavak koze?


19/L/L

2015. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én bdsm-re, szexre gondoltam cím alapján :/ :D
2015. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer domináltak le, azóta nincs farkam. :'(
2015. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!