Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, furán néznétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, furán néznétek a srácra ha azt szeretné hogy szex közben is viseljetek combfixet/térdzoknit?

Figyelt kérdés

engem felizgat de nem tudom mit szólnának hozzá a csajok. hozzátenném hogy nincs barátnőm (vele nyilván gond nélkül közölném) hanem alkalmi partnereim, akikkel ugyan összejárogatunk néha (vagy buliban úgyis egymásnál kötünk ki) de azért mégse olyan a bizalom vagy a kötődés mint barátnő esetében.


szóval ha olyan srác kérne meg akivel csak néha dugogattok, furán néznétek rá vagy megcsinálnátok?


2015. máj. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem dugogatok random ismerősökkel, de ha így tennék és ilyet kérne, ÉS úgyis rajtam lenne, ok akkor nem venném le. Ha előre felveti h őt ez izgatja és úgy tervezem h nála kötök ki, és épp van is otthon még az se kizárt h jófej lennék és direkt abban mennék. Nem érzem extra kérésnek igazából.

23L

2015. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Hát erre nem tudok válaszolni, mert én nekem pasim van, így amit ő akar az 100%-ban érvényesül. Már leggings is van, ami ott lyukas. Őt ez igazgatja fel nagyon.


De szexuálisan is meg minden értelemben ő írányít.

2015. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok olyan, hogy "csak dugogatok" egy pasival, de de ha mondjuk mégis össze jönnék így valakivel, akkor kicsit hülyének nézném, hogy akkor menjek még öltözködni, amikor már felizgatott...


Egyébként semmi bajom nem lenne vele, szerintem is szexi és szeretem is viselni, ha rajtam lenne és kérné hogy nevegyem le, akkor rajtam maradna.

2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. ha van rajta, ne vedd le róla, mikor nekiálltok


2. ha nincs rajta, vegyél neki egyet ajándékba, és mikor oda kerütök, ne vedd le róla


3. mondd neki, hogy milyen szexi, milyen gyönyörű, milyen vadító


problem solved

2015. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magamon hagyom, nincs ezzel gond. Az en partnerem is bevadul tole, egszer emlitette, hogy tetszik neki, kovetkezo alkalomra felvettem, es olyat elveztunk, mint korabban soha, szoval tuti bejatszom még :-D
2015. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!