Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet csinálni olyankor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni olyankor, ha annyira szűk a hüvelyem, hogy minden szeretkezés fáj?

Figyelt kérdés
Egy idő után kitágulok, akkor már élvezem, de az elején borzalmas, A partnerem nagyon figyelmes, de nagyon rossz, hogy akárhányszor szexelünk az így kezdődik, néha már ez miatt nincs kedvem, miközben vágyok rá.
2015. máj. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hordj puncitágítót napközben.
2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Síkosító

Vagy

Hosszabb petting

Vagy

Megfelelő partner.

A hüvely tágul

2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több előjátékra van szükség, simogatások, ujjazás, nyalakodás...

Behatolás csak akkor, ha elég nedves, és elég tág vagy!

2015. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok sok előjáték és jó lesz az .
2015. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

nyaljon orgazmusig

és

utána ......

2015. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is szűz voltam, és voltam olyan hülye tinipi@sa hogy egy 20+ évessel feküdtem le, aki csak úgy berakta nekem hogy 1. alig ment be 2. alig izgatott fel 3. mire betuszkolta már az is fájt, de még ott volt az ajándék is, ami miatt még egyszer fájt, szóval életem legborzasztóbb élménye az első szex volt.


De én tudom hogy én voltam a hülye. És még azért is hogy vele maradtam.

2015. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress egy csávót mikropénisszel.

Írj rá azokra, akik itt a legnagyobbnak hazudják a sajátjukat ;)

2015. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, minden aktus eleje borzalom (az első perc, kb.), pedig van petting, tágulok, orgazmus, amit lehet...


És a vége, mikor elmegy, mert akkor ösztönösen beljebb nyomja, én meg nem mindig tudom hátrahúzni a csípőm, és váááá (hát, még ha a méhszájamat is elkapja). Akkor összeszorított fog és vedd már ki, vedd már ki...


A nagy pénisz sem előny, sőt, számomra inkább hátrány, mert hiába jó a szex egy kis része, ha a többi fáj.


És nekem sincs kedvem hozzá, hiába beszélünk róla, egyszerűen én nem tudok tovább tágulni/nyúlni.

2015. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!