Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi betegség kivizsgálása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi betegség kivizsgálása mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb. 2 hónapja néha büdös szaga van a makkomnak és a párom javaslatára hétfőn 10:45-kor elmegyek bőrgyógyászatra. Először urológián voltam ezzel, de utána elküldtek bőrgyógyászatra... Mennyi időbe telik kb, mire eredményt megtudom? Ott rögtön meg tudom, vagy jó pár napba telik ha kenetet vesznek, és kitenyésztik, hogy van e baktérium?


Köszönöm előre is!


25/F



2015. máj. 16. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
várni kell pár napot
2015. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minimum mennyi ez a pár nap? 4-5 napban gondolkozzak, vagy akár előbb is meglehet?
2015. máj. 16. 01:11
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem asszem 4 nap volt, taán 3, annál semmiképp se kevesebb
2015. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem annyira sok idő! ;) Tehát ha 18-án megyek, 22-re már kapok eredményt? Na az jó lenne... :)
2015. máj. 16. 01:17
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hét inkább
2015. máj. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez szerintem változó, pl. a labor (tudom más dolog, de ez is vizsgálat) még aznap felmegy megvizsgálják és itt másnap mehetek is érte.


Van ahol meg 1 hétbe is bele kerül.

2015. máj. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy pontosan milyen vizsgálatot csinálnak és mire szűrnek. Egy általános vizsgálatnak lehet, hogy megjön 3-4 nap után az eredménye, de egy teljes körű tenyésztéses vizsgálat eredménye minimum 1 hét!
2015. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Gondolom ilyen folyás ügyben, meg régi chlamydia fertőzés ügyben ami egy éve volt, valamint néha makk büdös szaga miatt akkor jó egy hétre számoljak, mert valószínűleg tenyésztés is lesz?


Köszi!

2015. máj. 17. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!