Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus, hogyan?

Figyelt kérdés
Párommal hónapok óta azon vagyunk, hogy én is elérjem az orgazmust szex közben. (Csiklóból megy, azzal nincs probléma) Sok pózban próbáltuk már, és van pár nagyon, nagyon jó, amiben nagyon jól esik, nagyon jó érzés, de mégsem tudunk eljutni odáig, hogy még ennél is jobb legyen. Nem tudom, mit tehetnénk még. Neten olvasgattunk dolgokat, de eddig egyik sem volt célravezető. Ti mivel próbálkoztatok ilyenkor/próbálkoznátok? Előre köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 16. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nyugodtan segíts be kézzel szex közben. Nyúlj a lábad közé, és simogasd a csiklódat, amíg el nem élvezel. Semmi gond nincs ezzel.
2015. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy csiklói orgazmusod van.Van aki egyáltalán nem tud elélvezni.
2015. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszívelendő tanácsokat kaptál eddig is. De azt sem árt tudni, hogy mindenkivel más a szex, és mindenkivel más a szerelem. Fiatal vagy, keress olyat, akivel mindenben a legjobbat tudod kihozni.
2015. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!