Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huseges, rendes fiuk, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huseges, rendes fiuk, akik nem keresnek kalandot, bele mentek szexkapcsolatba, hogy tapasztalatot gyujtsetek?

Figyelt kérdés
En lany vagyok, es van egy fiu, kivel sokat beszelgettem tavaly, most ossze is jottunk, mondtam, hogy nem egyejszakasat akarok, meg akarom ismerni, benne volt, de a szex az elso nem sikerult a legjobban, tul stresszeltuk es eltunt. Eleinte egy uj lanyra fogta, majd egy het utan elmondta a szex ugyet is, hogy o tapasztalatlan, mert o sosem megy bele kalandokba, mindig huseges es nincs tapasztalatja, nem tud csak ugy szexelni, s ha van az a lany, akkor nem tud velem is talalkozni. Most ujra talalkoztunk, csak mult idoben beszelt masik lanyrol, sokat nem kerdeztem, de vajon akkor most egy rendes huseges fiu megvaltozott s engem kihasznalni akar, mert nagyon ellentmond ez a helyzet, hogy o csak ugy nem szexel, meg nem kalandozik, csak nem tudom h kettonk kozt mi a helyzet..
2015. máj. 16. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát tőle kérdezd meg h mi van köztetek ha te nem tudod.


Én nem mennék bele akárkivel.Nem azt mondom h csak a NAGY Ő-vel de nem minden csajjal az tuti.

2015. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs olyan fiú aki néha ne kalandozva. Az is lehet hogy teljes mértékben szúz volt és nem úgy sikeredett ahogy gondolta. Hűséges fiú csak akkor van ha szereti azt a lányt! És így igen, lehet csak a tapasztalat miatt
2015. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a kérdést, de nem mennék bele.
2015. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy hűséges legyél valakihez az kell, hogy legyen valakid. Ha éppen nincs senkije egy "hűséges, rendes" pasinak, akkor általában ugyanúgy belemegy az alkalmi szexbe (legfeljebb nem kajtat utána gőzerővel, de ha lehetőség adódik belemegy, ezzel ugyanis nem hűtlen senkihez).
2015. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy az előttem lévő írta! Én mindig hűséges voltam a páromhoz, de amikor egyedülálló voltam és megvolt a lehetőség (nem én mentem utána, hanem így adódott) akkor simán belementem szexkapcsolatba is. Közel sem olyan jó, mint azzal lenni, akit igazán szeretsz, de a semminél az is lényegesen jobb :)
2015. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!