Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Hogyan szólítsam meg? 21N

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom és van egy vásárlóm aki felkeltette az érdeklődésem. Mikor először találkoztunk, nagyon furcsán nézett, de sugárzott róla a kedvesség, kicsit belebambult az arcomba, és ahogy észrevettem zavarba jöttem, mire ő is. Láttam rajta azt sem tudja hova nézzen, csak mosolyogtunk egymásra. Aztán néhány nap múlva megint bejőtt, amint megláttam akaratlanul elmosolyodtam és ő is. Mikor fizetett, megint és ugyan úgy zavarban volt. Aztán megint eltelt néhány nap, ma az üzlet előtt beszélgettem egy ismerőssel és ő arra jött, nem is köszöntünk csak hatalmas mosoly volt oda-vissza.

Szeretnék végre váltani is pár szót vele, de nem tudom mit mondhatnék ami nem ciki. Meg kicsit félek is, hogy talán nem szingli és azért nem kezdeményez beszélgetést. Illetve valószínűleg van köztünk egy kis korkülönbség, mert ránézésre a 30-as évei elején járhat.

Szerintetek? :)


2015. máj. 16. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy én vagyok az. Én is pont így vagyok egy lánnyal aki a kereskedelembe dolgozik és nagyon tetszik:)
2015. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

"30-as évei elején járhat"

És szia remény...


Attól is függ,hogy milyen boltban.

Az alapján is tudnál beszélgetést kezdeményezni.

2015. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:

Te legalább 20 felett keresel 30-ast ma este!:D

Szerintem legközelebb kérdezd meg, hogy van-e kedve Veled munka után meginni egy kávét, és ismerd meg jobban. Vagy várj még egy kicsit összeszedi-e magát, de ha ilyen kis aranyos sok baj nem lehet, ha nyitsz! Ne randi legyen, ismerd meg kicsit jobban ki ez a mosolygós vásárló!:)

2015. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz, hogy foglalt-e, tuti befutó vagy nála, biztos meg fog dugni, ha te is szeretnéd! :)
2015. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1#, pont így? Budapesti vagy? :)
2015. máj. 16. 23:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként élelmiszer üzlet. És nem merném csak így elhívni, mert esélytelen hogy más ne hallja...
2015. máj. 16. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!