Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Most akkor játszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most akkor játszik még a szakáll, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy csomó csajt megkérdeztem, de valahogy képtelenek voltak egységes konszenzusra jutni a szakállal kapcsolatban. Egy részük szerint "fujj, tök undi", a másik szerint "ahh, nagyon férfias", a harmadik brancs szerint "csak bizonyos fazonok", megint egy másik réteg szerint "arctól függ", ezekből meg nem igazán tudok egységes választ kihallani. Oké, tudom, az ízlés relatív, de ennyiféle válasz alapján az én szerény elmém képtelen kivenni, hogy most akkor tetszik-e nektek, vagy sem?

Nekem csak állszakállam van (nem álszakáll), de nem az a kamaszos pihetollas valami, hanem rendes, már-már drótkefe szerű, persze gondozom és trimmelem rendszeresen, de kapott az is már hideget meleget, egyesek szerint olyan vagyok tőle, mint egy játszótéri szatír, mások szerint egész férfias, a haverjaim szerint pedig jobban járnék, ha megnöveszteném és befonnám, mert akkor egész vikinges lenne, bár az ő véleményükre ilyen téren nem sokat adok.



2015. máj. 17. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

"ezekből meg nem igazán tudok egységes választ kihallani"


Szerintem tök logikus, hogy nem fogsz egységes választ kapni valamire, ami egyéni ízlés kérdése.


Ez szerintem ugyanolyan, mintha mi nők értetlenkednénk azon, hogy egyes férfiaknak az extra nagy mellek tetszenek, másoknak a picik, megint másoknak meg a közepesek, alakra meg kinek a nagyon vékony, kinek az izmos, sportos, kinek a teltkarcsú, kinek a kifejezetten molett stb, és ezért mondanánk, hogy most már akkor döntsék el végre, hogy melyikből mi az ideális!! :-)))

2015. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg azon múlik, hogy mennyire passzol az arcodhoz. :)

Ha gondolod küldj képet priviben és megmondom hogy jól áll-e. :)

L

2015. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a szakáll, de tényleg arcformától függ:)
2015. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem játszik. Eddig sem játszott nálam.:D
2015. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked tetszik a rövid haj? Mert az egyik férfi azt mondta, hogy neki nagyon bejön, a másik meg azt, hogy neki csak a hosszú haj, a harmadiknak a vállig érő, én meg teljesen tanácstalan vagyok, mert képtelen vagyok kivenni, hogy akkor most egységesen tetszik-e nektek, vagy nem...

Amúgy nekem bejön a szakáll is, a bajusz is, kivéve ez a most divatos körömnyi pamacs a száj alatt.

2015. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, mindig a hajléktalanokra emlékeztet meg fiatal pasikon olyan komikus hatást kelt számomra. Ha jól is mutat valakin, akkor 30 felett van az illető.
2015. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik ha ápolva van :) és ha illik az archoz is :) valakinek jobban is áll...ha meg leborotválja olyan a feje mint egy babának :)
2015. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A feleségem 35 évig ki nem állhatta a szakállas fickókat. Aztán megismert engem... :))
2015. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!