Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek mi a véleményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek mi a véleményetek arról, hogy egy srác/fiatalember/felnőtt férfi bajuszt növeszt, illetve hord? Én egy 25 éves fiatalember vagyok, aki lassan 2 éve rendszerességgel növeszti, gondozza ezt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik:/
2015. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A bajusszal semmi gond, nekem tetszik. A kérdés viszont eléggé gáz.
2015. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de biztos van, akinek igen - ízlések és pofonok, mint bármilyen más kérdésben.
2015. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, csókolózni sem szeretek úgy.
2015. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem tetszik, és szerintem a lányok több mint felének nem tetszik, mert sokaknak elég szakmunkásan áll, avagy nem áll jól.
2015. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

az ilyennel nincsen bajom mondjuk :) de ha csak bajusz van...az nem tetszik...ezt lehet simizni, jó selymes tud lenni :)

2015. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
ez azon múlik, hogy hogyan áll ar arcodhoz és a stílusodhoz. illetve mennyire dús a szőr. ha ritkás akkor inkább felejtsd el:) amúgy nekem bejön az arcszőrzet
2015. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Tom Selleck?
2015. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem direkt tetszik. Imádom a bajuszos férfiakat, elvből nem is járnék olyannal, akinek nincs! Úgyhogy növeszd, minél nagyobbra ;)
2015. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ,milyen az arcod, van akinek jól áll, van akinek egyáltalán nem, de az jó, hogy gondozod, mert ápolni kell, ha van.
2022. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!