Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy 18 éves kicsit szégyenl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T Viki17 kérdése:

Én egy 18 éves kicsit szégyenlős lány vagyok pár hónapja nincs párkapcsolatom és már nagyon kivagyok a szexhiány miatt! Masztizok de valamiért nem élvezem annyira! Hasonló korú fiatal lányos tanácsát szeretném kérni hogy ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban privátba írjatok ott én is bátrabban merek beszélni a dologról!:)

Viki



2015. máj. 17. 11:27
 1/6 RRR ***** válasza:

nézz itt utána

meg a neten

vannak igen jó leírások,filmek (masturb)

2015. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legjobb ha keresel egy partnert renszeres együttlétre aki megad neked mindent.
2015. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

;) :D

zuhanyrózsa stb.

2015. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És túl vagy már az előző kapcsolatodon, készen állsz egy újra? Vagy tényleg csak a kielégülés hiányzik?
2015. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azon akar(sz) masztizni hogy más hogyan csinálja?
2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint vettem egy ilyet kemény 1500 Ft-ért:

[link]


Izgathatod vele a puncidat, bár én inkább a fenekembe szoktam felcsúsztatni. Olyan, mint ha ott sem lenne, csak érzem, ahogy rezeg. Isteni érzés :)


19/L

2015. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!