Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember egymással nő fel (férfi meg nő) egy lakatlan szigeten fogják tudni mi az a sex valahogy, vagy el is kezdik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy sziget ahol állatok sem élnek stb

két gyereket odavisznek (tegyük fel olyan korban vannak hogy már képesek ellátni magukat stb, viszont a mi világunkról stb semmit nem tudnak...)

Eltellik x év ivarérettek lesznek az emberek

vajon rájönnek maguktól is hogy ha bedugjuk a péniszt a vaginába akkor az jó?

Vagy hogy menne ez?

szerintetek?


2015. máj. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kék Laguna... nézdmeg választkapsz mindenre :D és ne az újat hanem a régit :D
2015. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen?

Mi van benne? Most nem akarok online tékában pénzt költeni hogy megnézzem

elmondanád röviden?

2015. máj. 17. 12:41
 3/10 RRR ***** válasza:

igen

az a 2-ik legfontosabb ösztön

2015. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Kék lagúna jutott eszembe.

Azt a szitut dolgozza fel a film, amit itt vázoltál. Két gyerek egy lakatlan szigeten, akik maguk fedezik fel a szexet, még gyerekük is születik. Nagyon szép film, érdemes megnézni.

2015. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A Kék lagunában hajótörést szenved 2 gyerek meg eleinte van velük 1 öreg bácsi de annak valahogy vége lesz szóval van 2 8-10 éves gyerek és ők ott szépen éldegélnek aztán jönnek a hormonok ahogy telnek az évek :D eleinte ha jól emlékszem maszturbáltak aztán rájöttek hogy mi merre hány méter :D kisgyerek is lett ^^
2015. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az újat látta valaki? :D
2015. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mmmm, köszönöm ez érdekes pont kb valami ilyesmire gondoltam, mindenképpen meg fogom nézni :))
2015. máj. 17. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:

A Kék lagúna nem rossz, de kitalált film.

A valóság pedig az, hogy még a majmok sem tudják tanítás nélkül, hogy mit kell csinálni. Állatkertben volt ilyen... oktatófilmet kellett nekik vetíteni, utána már nem volt probléma.

2015. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as wow írtam privit kifejtenéd kicsit bővebben :)
2015. máj. 17. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem találom már a cikket, régen volt.

Most körbenéztem, és csak olyat találtam, hogy mostanában is szoktak ilyet vetíteni állatkertben (pl. olyan nősténynek, aki fél a hímektől), de inkább gyereknevelésről szóló filmeket vetítenek, mert ez is tanult dolog már a majmoknál is, és fogságban nevelt majmoknak általában nem megy magától.

2015. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!