Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg létezik olyan, hogy nemi szervileg nem passzoltok össze a pasitokkal?

Figyelt kérdés
Akárhogy csináltuk, mindig fájt neki, ha alul, ha felül, ha hátulról...Lehet, hogy a mérettel volt a gond? Ki is dobott persze...
2015. máj. 17. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen :/
2015. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet gond a mérettel, de sokkal gyakoribb a rossz, elégtelen előjáték. Először magadban keressél hibát, mert később ugyan így járhatsz.
2015. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges. És azért ez elég nagy probléma.

Jobb is volt így talán. Bár neked biztosan rossz még...de boldogabb lehetsz egy olyan nővel, akivel harmóniában vagytok.

2015. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, de az is lehet, hogy betegsége, fertőzése van, attól is fájhat.
2015. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem már dobott lány a méretem miatt, túl nagy voltam neki.


Ami a "legviccesebb", hogy itt ismertem meg a gyk-n..:)

2015. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze ha kicsi és vékony a pélód ilyen 12cm rövid 3,5cm vékony , azt nem szeretik. Engem pl ezért már dobtak ki, hiába voltam teljesen normális velük.. ja és nem plázaribik voltak, csak megjegyzésként.
2015. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, a másik véglet sem jó - elhiszem, hogy lelkileg megvisel a tény, hogy kicsi van neked, de amikor minden stimmelne és ott vagyok a szeretett lánnyal és fájdalmat okozok neki, látom a szemén és az összeszorított ajkain, mert nagy van.. akkor átértékelsz sokmindent.
2015. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen átlagos mérettel rendelkezel, tehát nem vagy 20 cm hosszúság felett és 5 cm vastagság felett, akkor nagy valószínűséggel vagy nem izgattad fel eléggé, vagy nem volt vagy nem volt megfelelő az előjáték, vagy ő volt túl gátlásos, vagy nem tudott úgy feloldódni.

Tehát nem gondolnám, hogy átlagos mérettel bárki ne passzolna a másikhoz.

2015. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!