Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismerkedtem egy sráccal,2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal,2 hét után lefeküdtem vele, aztán eltünt,3 hét mulva ismét megjelent. Velem miert nem közölte, hogy ez csak szexkapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
Fél évig mindig csak tünt el és jelent meg,én pedig mindig csak reméltem,hogy most komoly lesz.Sajnos kiderült,hogy baratnöje van akivel együtt lakik,és folyton megcsal,igy lemondtam rolla.Most meg megtudtam,hogy ugyan ezt csinálya az egyik barátnömmel,de ök elsö perctöl leszögezték,hogy szexkapcsolat lesz.Ha velem is leszögezi talán másképp állok a dolgokhoz,igy ugyérzem beleszerettem annyira,hogy más pasi abszolut nem érdekel,mintha nem is lenne más a világon:(.De akkor is hova álljak be 4.nek?

2015. máj. 17. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jajj....
2015. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Interferencia ***** válasza:

Az első válaszoló mindent elmondott...


Talán annyit kiegészítésnek, hogy nem téged csalt meg, hanem veled csalta a barátnőjét.

2015. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért, hogy könnyebben megkapjon, és meg is tudjon tartani. Jól csinálja.
2015. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jajjaj.
2015. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint,más is elcsodálkozik milyen undoritó az egész?
2015. máj. 17. 19:18
 6/14 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem azon, hanem a naivitásodon...
2015. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
legszivesebben elásnám magam:(hogy lehettem ennyire naiv
2015. máj. 17. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Megvígasztaljalak?
2015. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod és a stílusod alapján nem csodálom, hogy ilyen könnyen hanyatt lökött.
2015. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert sajnos annyira naiv vagy, hogy azt gondoltad több lesz belőle.... :(
2015. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!