Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nem ismeritek el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ismeritek el az igazságot?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki hosszú ideje (több mint két éve) fontos nekem. Az elején ő jobban akarta mint én de ez már lényegtelen. Egyszer csak rám unt vagy nem tudom de megszakított minden ismeretséget. Jó oké csak netes volt de nekem mai napig fáj mert mindent beleadtam hogy jó legyek neki!


Annyi a kérdésem! Szinte biztos vagyok benne hogy az a baja hogy nem nézzek ki elég jól. De ő sose vallott erről. Miért nem mondja hogy "felszínes vagyok és te nem ütőd a mércét" "tudom hogy értelmes,korrekt rendes férfi vagy!De akkor se kellesz


2015. máj. 18. 05:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy más az oka, nem kell mindig erregondolni
2015. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minek kell,hogy ezt mondja neked? Hisz ez az igazság,te is tudod, ezért szakította meg veled a kapcsolatot.


De ha jól is nézel ki,egy netes dologtól mit vártál most őszintén? ....

2015. máj. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki jól! És tapasztalatlan vagyok a lányok terén. Szűz már nem vagyok! Viszont egy párkapcsolatom se volt így az életem negyedévét. Ő megfogott engem a stílusával ahogy még senki. Butaság volt ismeretlenül a jövőt tervezgetni. Mért vert át?
2015. máj. 18. 06:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Már zaklatónak tart! Meg veszélyesnek! Én nem vagyok olyan aki nem látja a saját hibáit! És mindenért a nőt hibáztatja. De ami igaz az igaz! Sok dologban hazudott nekem! Egy közösségi oldalon megalazott a barátaim előtt, hamis vádakkal. De semmiért nem haragszom csak látni szeretném, beszélgetni vele.. Én nem voltam vele szemét soha! Csak túlzásba vittem a rajongás
2015. máj. 18. 06:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Megalázott és még futsz utána?

Haló,ébresztő!

Szállj le róla,nincs más.

Xar ügy,de ez van,főleg csak mert netes a dolog,meg egyébként is.

Hol van a büszkeséged?

Szerinted ezután mit gondol rólad a csaj?

Nem kellesz neki,fogadd el,ez van.

2015. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy átvert?!


Internetes sz*r beszélgetésekből nehogy bármit is várj :D


Ez szánalmas te is tudod! Akivel még nem is találkoztál élőben,az bármit mondhat,te meg fantáziálsz róla hiába.Ez nem a valóság fogd föl!

2015. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Két dolog, egyrészt egy nyafogó kisfiú vagy, nyilván neki egy férfi kellett volna. Másrészt ki ne unná meg kér év után kívülről nyalogatni a mézescsuprot
2015. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő erőszakoskodott kb 4 hónapig a találkozóval, meg hogy küldözgessek képeket. Utána kezdte a lekoptatást. Már rég lezártnak tekinti és szarik rám.Én viszont csak őt akarom megkapni. Te tudom hogy ezek után sose leszek már jó neki!
2015. máj. 18. 08:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha én nőként elképzelem, hogy négy hónapig erőszakoskodom egy pasival egyetlen találkozóért, és az hajthatatlan, én is elveszteném az érdeklődésemet, és onnantól kezdve tök mindegy, hogy jól néz-e ki, vagy olyan a pasi, mint a lefosott kilométerkő. Ha valóban az lenne a baja veled, hogy nem nézel ki jól, akkor már az első fotó után lekoptatott volna, nem erőszakoskodott volna négy hónapon keresztül. Ezt elszúrtad. És most milyen igazságot akarsz elismertetni?
2015. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor meg mi baja? Azért várattam meg mert edzettem! Jobb formámat akartam neki mutatni.


Sokáig magamat hibáztattam, de ahogy kutattam után sorba derültek ki dolgok. például hogy egyszerre több pasival ismerkedett velem szinkronban de egyikkel sem találkozott. Azt szeretném hogy mondja ki ha a külsőm a baj! Hogy letudjam zárni ha semmikép nem lehetséges hogy randizzon velem.

2015. máj. 18. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!